Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babák anyukái, kitöltite...

6 hós babák anyukái, kitöltitek ezt? Szerintetek mennyi igazság van benne?

Figyelt kérdés

mindig félek, hogy nem fgolalkozom eleget a babámmal, hogy nem beszélek neki egész nap.

kitöltöttem ezt a baba IQ tesztet, kiváncsi vagyok rá, hogy más 6 hósoknak milyen eredménye van.

nyílván nem jelent sokat, de ha objektívek az értékek, akkor az embernek megnyugvást jelent, hogy tudod normálisan fejlődik a kisbabád.

egyébként ezt egy tegnapi kérdésnél linkelte be vki.


[link]


2010. nov. 1. 08:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem lehet megnyitni
2010. nov. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
En sem tudom megnyitni. :(
2010. nov. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az egész kismamablogot nem lehet megnyitni. Tegnap én megcsináltam a tesztet, a lap alján ott volt az eredmény, hogy mennyi idős babánál mi számít jónak.
2010. nov. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

próbáljátok meg később, akkor talán működni fog.

töltsétek ki légyszi!

kíváncsi vagyok nálatok milyen eredmények jöttek ki!

2010. nov. 1. 08:47
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Ez hülyeség!Eleve 10 kérdés van, így nem lehet a pontod 10 alatt!Az én fiam 5 hónapos,a lányom 5 éves, de sosem a "mit kellene már csinálnia" alapján nevelem, tanítom őket!
2010. nov. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én is láttam ezt a kérdést és meg is csináltam. Őszintén szólva nagyon boldog voltam, mert a 10 hós lányom 28 pontot "ért el" :)

de ezt leszámítva szerintem nagyon megfelel arra hogy akinek nem így fejlődik a gyereke, az jól beparázzon...belegondolva a fiam pl. 6 hósan, de 12 hósan se érte volna el az ott megadott KELL értékeket, mert lassabban fejlődött az átlagosnál, mégsincs semmi baja, 3 éves és tökéletesen olyan mint más 3 évesek:)

Szóval szerintem nagyon kétségbe tudja ejteni egy ilyen teszt a lassabban fejlődő babák anyukáit...

2010. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9.18 vagyok és hozzátenném hogy a fiammal jóval több időm volt foglalkozni mégse fejlődött gyorsan...
2010. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6 és fél hónapos és 13 pont
2010. nov. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én néztem reggel,de aztán nem csináltam meg,mivel egy hónapos baba és egy hónapos között óriási különbség van.De lehet mindjárt megpróbálom.
2010. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

6-9-és 12 hóra külön van pontérték-különbség.

nekünk is 14 pontunk lett, én örültem neki, de végignéztem 2x, 2 bnőmet is felhívtam, nekik is 13-14 pontjuk lett, pedig 6 hósak a kicsik. ezek az értékek meg a 9 hósokhoz van megadva.

én tök átlagosnak gondolom a miénket, semmi extra kiemelkedő nincs a fejlődésében... tényleg. minden olyat csinál, amit egy átlagos 6 hónapos.

azért vagyok kíváncsi, hogy a többieknek milyen pontjaik lettek.

2010. nov. 1. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!