Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám kék szemmel született,...

Babám kék szemmel született, most 4,5 hónapos még mindig kék szemű. Milyen színű lehet a babám szeme?

Figyelt kérdés

A párom családjában mindenkinek barna szeme van, az én családom csupa kék szemű.

Tudom, hogy a barna a dominánsabb, de a szemszín 3 éves korra alakul ki véglegesen. Vajon esélyes hogy kék maradjon?


2008. jan. 9. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze,h van esélye.Egy olyan családban is lehet szőke gyerek,ahol az apa és az anya is barna volt,és mondjuk egyik dédi szőke.Kicsit bonyolult lenne ezt elmagyarázni,de ha két rejtett gén találkozik,akkor előjöhet egy ilyen tulajdonság.
2008. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam egy babás könyvben, hogy a szín négy hónapos korra kialakul, az árnyalata változhat 3 évig.
2008. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A végleges szemszín 1 éves korig alakul ki! Szerintem kék marad a szeme,max az árnyalata változhat!
2008. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!