Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudtok a vigantol cseppről...

Mit tudtok a vigantol cseppről? Ez a gumifejes vigíntol tényleg mérgező anyagot tartalmaz? Elegem van ebből a sok baromságból!

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tartalmaz semmilyen mérgező anyagot az, ami Mo-on forgalomba került. azért vonták be, mert szlovákiában valami kioldódott belőle (nem mérgező!!!) és a biztonság kedvéért itthon is visszavonták a gumicseppentőseket és új fajtákat hoztak forgalomba.
2010. nov. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Callista ***** válasza:
Én ugyanúgy adom neki ami itthon van...
2010. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...

Babám 6 hetes és nekünk a gumi cseppentős Vigantolt adták a patikában.Semmi baja a babámnak tőle.

2010. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A gyerekorvosunk azt mondta, hogy ha bármi reális alapja lenne ennek az egésznek, akkor őt értesítették volna hivatalosan, de nem történt meg.


Nincs semmi mérgező anyag, a gyártónak viszont oltári biznisz volt, hogy egy ország megveszi még egyszer tök fölöslegesen a cuccát, ráadásul az új nagyon vacak is, alig lehet vele cseppenteni.

2010. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most hívtam a védőnőt,aki azt mondta,hogy a rossz üvegek nem is kerültek forgalomba egyáltalán,szóval tényleg jó biznisz volt a gyártónak:)
2010. nov. 4. 09:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Én leginkább a védőnőt és háziorvost kérdezném erről meg, ők vannak maximálisan képben. Máshol olvasol ezt meg azt, én másnak nem hinnék csak nekik.
2010. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle, a patikában is ezt mondták nekem... Szerintem csak reklámfogás... Érdekes eddig jó volt több éven keresztül...
2010. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gumicseppentőből oldódik ki valami, de állítólag nem veszélyes. Én biztos ami biztos bárki bármit állít lecseréltem nem gumicseppentősre...
2010. nov. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!