Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az olcsó kókuszmatrac nem...

Az olcsó kókuszmatrac nem gagyi? Használtan érdemes venni? Milyen a reális ár?

Figyelt kérdés
Elég felkapott mostanában a kókuszmatrac. Biztos nagyon jó már néztem a bababoltban de 14000-ért láttam de jó anyaga volt, tehát a kemyénysége tetszett. Nem pénzkidobás?
2008. jan. 9. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hááát,mindenki azt vegye meg,amit fontosnak érez(no meg a pénztárcája engedi).Nekünk nincs pénzünk kókuszmatracra,és én nem is tartom annyira fontosnak.Bár azt mondják,h nem allergizálja a kicsit.

Viszont a babaszoba.hu-n használtan ennek töredékéért tudsz venni.(Tegnap olyan 5-6ezerért láttam többet is.)Szerintem az is pont ugyanolyan jö,ha nem ragaszkodsz az újhoz.

2008. jan. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia,


Változó az ára. Mi 7 ezerért vettük, pontosabban Nagyi megvette a bébinek. Csak mondom, hogy egy éjszakát sem aludt még a kiságyában a drágám, most 4,5 hónapos. Lehet, hogy még fog....

2008. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!