Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet azért alszik éjjel...

Lehet azért alszik éjjel rosszul a babám, mert estére túlpörög?

Figyelt kérdés
Tegnap du. 4-től este fél 9-ig volt fent 8 hós lányom, de már fél 7kor láttam rajta hogy tudna aludni, csak a bátyját hoztuk haza különóráról, utána még fürdés vacsi és ekkor került ágyba.Azon gondolkoztam, hogy lehet a sorrendet is fel kéne cserélnem és előbb vacsora aztán fürdés, mert a vacsi alatt is mindíg játszik az etetőszékbe meg látja a tesóját és ettől totál felpörög. Mindezek eredménye volt, hogy este csak kézben tudtam elaltatni, majd félóra múlva már sírt és innentől kezdve óránként reggel fél 5-ig. Jól teszem ha már fél 8kor ágyba dugom, vagy pont az ellenkezőjét érem el és éjjel kukorékoni fog? Ja és az lehet hogy a Viburcol kúp is ludas a dologban? 3 napja kapja és azóta csak rosszabb lett, totál éber éjszaka pedig nappal összesen 2 órát alszik 2 részletben.
2009. jan. 8. 09:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!