Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babám arcán sok kis...

2 hetes babám arcán sok kis pattanás jött ki. Fehér a közepe. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A gyerekorvos elkeserített, azt mondta, allergia. Nem lehet, hogy csak tejkiütés? Vagy az nem pattanásszerű, csak piros?
2009. jan. 8. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
így van tejkiütés v. ki minek hívja anyai hormonok nekünk is olyan, elmúlik majd jönn a másik
2009. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam. :)
2009. jan. 8. 15:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Tejkiutes, szerintem igy gondolta a gyerekorvos is. Ne csinalj vele semmit, es ne aggodjal ez teljesen termeszetes, meg nem lattal mas kisbaban ilyet soha?

Majd elmulik, de ez nem pattanas, csak ugy nez ki.

A pattanasok majd tinedzser korban jonnek ki.

2009. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

A doki azt mondta, valami helyi allergizálás. A mi öblítőnk, ahogy megöleljük, vagy műszálas ruha. Sőt még azt is mondta, hogy a virágföldben lévő penészgombától is lehet, ezért vigyük ki a virágokat a szobából. Azért nem akarok túl steril gyereket. :)

2009. jan. 8. 15:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Növényeket valóban ne tarts a baba szobájában, ebben igaza van a dokinak! Sztem is tejkiütés, a mienk is pont így nézett ki. Némelyik szép nagy volt, és sokára is múlt el.
2009. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tejkiütés lesz, majd szépen elmúlik, nyugi :)
2009. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor probalj oblitot most ne hasznalni, majd ha nagyobbacska lesz, es a viragokat is telepitsd at masik helyre.
2009. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek!
2009. jan. 8. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!