Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok errol? Kornyezet...

Mit gondoltok errol? Kornyezetemben nagyon sok fiu szuletett mostanaban, vedonom is mondta, hogy iden mar haromszor annyi ujszultottje van, mint tavaly egesz evben, es legtobbjuk fiu. Folytatas alul

Figyelt kérdés
Torteneszek tanulmanyokkal bizonyitottak, hogy haboruk elott szuletik sokkal tobb fiu. Felelmetes belegondolni. Ti hallotatok mar ilyen tanulmanyokrol?
2010. nov. 9. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy tanulmany szerint a krizises idokbe mindig tobb gyerek szuletett.
2010. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pont az ellenkezőjét tapasztalom, a környezetemben szinte mindenkinek kislánya született/várható. Felesleges abból messzemenő következtetést levonni, hogy mit tapasztalt a védőnőd az ő körzetében, mert az nem egy reprezentatív minta. Ebből kiindulva tehát butaság itt riogatni az embereket.
2010. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ne aggódj!

mifelénk meg csupa lány született! ismerek ezévi 8 lányt és 2 fiút!

2010. nov. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves masodik valaszolo! Tavol all tolem, hogy barkit is riogassak, csak erdekelne, hogy hallottatok-e ilyen tanulmanyrol es mi a velemenyetek rola. ;) Koszonom
2010. nov. 9. 10:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem ezt bizonyították a torténészek, hanem azt hogy háborúk UTÁN született sokkal több fiú, pótolván a veszteséget. Ez azért nem ugyanaz. És nézz statisztikákat, a KSH havonta kiadja, most is 51-49 % az arány.
2010. nov. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok : [link]
2010. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Az ismeretségi körünkben is több a fiú,mint a lány,és a fiúknak is inkább kisöccseik vannak

2010. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia!Májusban mikor szültem,Debrecenben szinte csak lányok születtek,elvétve volt 1-2 kisfiú.
2010. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem lányom született idén és a környezetembe a védőnőnél, kórházba bárkivel találkoztam kb 80%-ba kislányok születtek, vagy lányt vártak.
2010. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség. Hiszen ezt nem lehet befolyásolni. De azért tényleg ha belegondol az ember, elég gáz lenne. Nekem is kisfiam van, de párom részéről nincs lány gyerkőc csak fiú.Sőt az én részemről is csak én vagyok lány és 3.gyerekként.Minden uncsitesóm fiú, kivéve még egy lányt.
2010. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!