Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig, hány hónapos korig...

Meddig, hány hónapos korig lehet kihasználni a játszószőnyeget?

Figyelt kérdés
4 hónapos volt hétfőn a kisfiam, ajándékba akarnak venni egyet sógoromék. Van értelme, ha ráadásul pihenőszékünk is van?
2009. jan. 9. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a pihenőszéket is nagyon imádtuk,a szőnyeget pedig most raktam el 12,5 hónapos.
2009. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi elég korán vettünk neki, kb 2,5 hónaposan. Akkor még csak az tetszett neki, hogy mozognak a feje felett a játékok. Aztán egy időre hanyagoltuk, mert ráunt. Most 5 hónapos, megint nagyon szereti, mert már eléri a játékokat. Tud egyedül is játszani vele. Mi a pihenőszéket ringatásra használjuk főleg, vagy ha egyedül vagyok a picivel, és jön velem mindenhova. A szőnyegen sosem alszik.
2009. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a játszószönyegnek addig volt igazán értelme, míg 6 hónaposan el nem kezdett kúszni, majd mászni a babám. Innentől az egész lakás az ő nagy játszószönyege lett. :) Igaz, néha még el-eljátszott a csörgős, zenélős részeivel, de pont múlt héten mostam ki és raktam el végleg a szekrénybe. Most 7 és fél hónapos a babám.
2009. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 8 hós,és születése óta van.Igazság szerint,ő nem nagyon rajong érte.Kb.1 hónapja nem is feküdt rajta,pedig a szobában van,de vhogy nem kerülünk oda.A pihenőszékét viszont még mindig imádja.Abban szívesen játszik,nézelődik.
2009. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam most volt 8 hónapos. Kb. fél éve használjuk a játszószőnyeget, de még ma is imádja. Igaz, én adok neki más játékokat is, mikor rajta van. Már egyre többször kigurul belőle, de sokszor kéri, hogy tegyük bele játszani. Ha jó kedve van, és szól a zene is, sokáig eljátszik benne akár egyedül is.
2009. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!