Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen immunerősítöt lehet...

Milyen immunerősítöt lehet adni 11 hónapos babának? Bölcsibe megy.

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Echinacea (Bíbor kasvirág) homeopátiás bogyó. 1 héten át napi 1x5 golyócska (lehet egész apró szeműt kapni,amit már 11 hónapos babám is vígan elszopogat,nem kell vízben feloldani), majd 1 hét szünet és újra 1 hét kúra és így tovább a téli időszakban.
2010. nov. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen, az echinaceát 5 ch hígításban bogyóba adom én is 9 hósomnak, én is szedem. én napi 1x5 bogyót használok, és a kislányom is ennyit kap, de van aki 2x5 bogyót használ. sajnos echinacea szirupot csak 3 éves kortól lehet adni....

600 ft egy db zöld csomagolású és 80 db bogyó van benne. meg még mellette adhatod a béres cseppet ha már több mint 10 kiló.

2010. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! remélem jól fogja viselni a bölcsit és nem lesz sokszor beteg.
2010. nov. 12. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!