Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hónapos baba éjjel felkel...

10hónapos baba éjjel felkel még enni, van h kétszer is! Nem gond?

Figyelt kérdés
Nappal eszik bőven,a védőnővel is kipróbáltunk mdent,de akkor is felkel!
2010. nov. 12. 07:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha éhes akkor éhes... Éheztetni nem lehet, majd elhagyja. Ha birod a kelést (és nincs mese birni kell:-))akkor nincs gond.
2010. nov. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%

Nekünk nem gond, ha neked se az. Bár talán neekd mégis gond, ha kérdezed...

Esetleg ha tennél ellene, nem lenne gond...

Nekem 3 gyerekem van, egy se kelt 4 hónapos kora után. Nem, szerintem ez nem véletlen...

2010. nov. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy éhes? És nem csak anya ölelésre vágyik?
2010. nov. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

07:21 Mire volt jó ez a kioktatás??? Örülj neki, hogy nálatok nem ez a helyzet, és bár hiszek benne, hogy sokat számítanak a szokások, van, hogy ez nem működik. ERGO: nem te vagy feltétlenül mindennél szuperebb, amiért így alakult a helyzeted. Ez az oldal azért van, hogy megosszuk a tapasztalatainkat, nem hogy bizonyítgassuk, mennyire jobban csináljuk, mint más.

Kedves Kérdező: ne törődj a 07:21-es válaszolóval.

Az én fiam 14 hós és nagyon jó alvó, 3 hós kora óta alszik végig, de vannak napok, sőt néha hetek, amikor visszatért az ébredésre éjjel és éhes volt. Növekedési ugrás vagy csak nem sikerült belaknia nappal. Szóval ne aggódj, elmúlik majd, addig meg nem sokat tehetsz. Amiko 7-8 hós kora körül megint elkezdett felkelni éjjel enni, akkor az esti tápszer helyett elkezdtem neki tápszer+tejpépet adni (pl. 240 ml tápszerbe 2 csapott evőkanál tejpép, variábilis cumiból kijön szépen), ezzel kicsit jobban eltelt és egy darabig elég volt neki. Aztán 9-10 hós kora körül már 18.00-kor evett rendes husis kaját, ma már azt, amit mi, és fürcsi után még mindig lenyomja a fenti "koktélt" és így 6-kor kéri a reggeli tajcsit, eztán alszik tovább f9-9-ig. Azt akarom csak mondani mindezzel, hogy elmúlik, és esetleg próbálj meg valami még táplálóbbat adni neki utsó kajának. Tudom, hogy nem éppen a legelfogadottabb módszer, de nekünk bevált. Kitartást!

2010. nov. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó: ajánlom figyelmedbe a GYIK szabályzatot: Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre!

A kérdező kérdezett, én válaszoltam. Ha NEKI van ezzel kapcsolatban véleménye, majd elmondja. HOZZÁD senki nem szólt.

2010. nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
07:52 vagyok. Igaza van 07:21-nek, bocsánat. Mármint bocs a kérdezőtől.
2010. nov. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Enyém is kel, engem nem zavar. 5 per alatt visszaalszik. Mivel a nagyobbik lányom nem ébredt éjjel, és ő tápszeres volt, látok némi összefüggést a szoptatás-éjszakai kelés között. Főleg mert többektől hallottam, hogy a szoptatás befejezése után azonnal átaludta a kicsi az éjjeleket.

De én nem szeretném elválasztani még (11 hós lesz a napokban) és tényleg nem zavar az éjjeli kelés, tudom, hogy nem éhség miatt kel, hanem csak bújni akar.

Szóval ha nektek nem gond, akkor nem gond :)

2010. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát az én babám tuti h éhes,mert Drágának korog a gyomra ahogy etetem:)Este 5-6körül kap tejbepapit(jó éjt-est),aztán fürcsi előtt jó húsos főzeléket(én főzők neki)!Ez sem elég:)Az éjjeli kelés még nem is lenne gond,de reggel 5kor indul a nap,és 3 gyerekem van!A 2 nagyobbik,jó alvó volt,nagyon jó!
2010. nov. 12. 09:45
 9/11 anonim ***** válasza:
07:52 vagyok. Atyavilág. Nem semmi. Hát akkor nem sok mindent lehet tenni, jó sokat eszik így is a babuci. :) Kitartás, azt hiszem, csak ennyi marad...
2010. nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, az enyem 9,5 honapos, es meg mi is ejszakazunk, o is 2X kel, 1kor es 4-5 korul, es nem csak cumizik, hanem rendesen szopik. A novere ilyenkor mar reg ataludta az ejszakat (kb. 4 honapos koratol), pedig egyforman csinaltam mindkettojukkel. Minden baba mas, ahogy szoktak mondani. Sajnos tanacsot nem tudok adni,en is orulnek, ha mar valtozna a helyzet.
2010. nov. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!