Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korátol hord a...

Mennyi idős korátol hord a babád zoknit-harisnyát? Újszülöttnek ugye még nem kell rugdalózó alá?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

Én zoknit csak nadrághoz adtam rá.

Harisnyát meg nagyon ritka esetben használtunk eddig. 3-6 hónaposan volt nagyon hideg, az overál alá rugdalózót adtam rá, meg betakartam. Soha nem fázott. Mikor nagyobb lett, nadrág és rugdalózó, harisnya nélkül, zoknival.

2010. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Nekem mindhárom gyermekem télen született, én adtam rá zoknit a rugdalózó alá is, sőt harisnyát is, mikor kimentünk a házból. Amúgy már a kórházból is úgy hoztam haza őket, hogy a rugi alatt volt harisnya és zokni is. Szóval újszülött koruktól hordanak zoknit és harisnyát.
2010. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

az én fiam 2 hetes korától hord zoknit. Azóta adok rá nadrágot és pulóvert. A rugdalózó nála nem jött be valahogy.

Harisnyát meg mostanában kap, hogy hűvösebb van kint. 13 hónapos múlt.

2010. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Az én babám tavaly novemberben született, és én az elején szinte csak rugit adtam rá. Ha kimentünk, akkor adtam rá valami laza zoknit, és rá pamut kiscipőt. Még a kantáros naci alá is rugit adtam :-), csak kb. márciusban vettem harisnyát neki. Arra figyelj, hogy ne szorítsa el a zokni gumírozása a lábát, mert még nagyon finomak az erei. Jobban szerettem a kiscipőt, ami elég bő volt, de melegített.
2010. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Szia, mi 6 hósak vagyunk, de nekem mióta hűvösebb van azóta van rajta harisnya. Itthon egy harisnya+hosszú újjú bodyban van. Ha kimegyünk a harisnyára adom a meleg nadrágot. Nekünk ez bevált, ha hidegebb lesz, akkor még kap egy vékony nacit alá.+zoknit. Most csak a harisnyán van kocsicipő.
2010. nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Enyém is télen született, vettem is harisnyát neki, de nem adtam rá sose. Zoknit én csak akkor, ha nadrág volt rajta, a rugi alá nem. Most, hogy már egész nap a földön van, itthonra is adok rá harisnyát, nehogy felfázzon a parkettán.
2010. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Én is adtam rugi alá, zoknit mindig, de volt hogy harisnyát is. Novemberi a babám .
2010. nov. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Januári baba, az első hónapokban sosem adtam rá harisnyát és zoknit is ritkán. Mindig anorákban vittem ki, alatta body és rugi, bent is abban volt. Most lesz tíz hónapos, kúszik, mászik, persze, hogy most már harisnyában és kantáros naciban nyomja.
2010. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Mi ahogy hazajöttünk a kórházból, azóta adok a rugdalózó alá zoknit, mert mindig hideg volt a lába. A doktor néni mondta hogy adjak rá zoknit, azóta mindig meleg a lábacskája. Most 4 hetes :)
2010. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó vagyok! Most miért kellett lepontozni???????????
2010. nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!