Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már 19 hónapja szoptatok,...

Már 19 hónapja szoptatok, most készülök lassan leszoktatni babámat, de nagyon hullik még mindig a hajam, mint szedtetek/szedtek rá?

Figyelt kérdés
Soha nem volt nagyon sok hajam, de a szoptatással elég rendesen megritkult. Ti szedtetek/szedtek valamit, amit szoptatás mellett is lehet? Használt? A vastabletta nem jó, mert elég sok vasam van.
2010. nov. 15. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:

nem a szoptatástól hullik a hajad, hanem attól, hogy terhesség alatt nem hulltak ki az elöregedett hajhagymáid, így a hormonszint csillapodásával most veszíted el azokat a hajszálakat, amiket eddig nem.

Felesleges rá bármit is szedni, úgyis hullani fog.

2010. nov. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom. Nekem szülés után 4 hónappal kezdett hullani iszonyú mértékben, jól megritkult. Most 10 hós a lányom, kb 2 hónapja rengeteg kis hajam nőtt, mert használok rá dolgokat. Még mindig eléggé hullik, de már nem zavar annyira, mert olyan sok az új haj, bár mókásan néz ki, mintha két sor frufrum lenne...

Szóval én a biovanne kapszulát szedem rá, és az active F sampont és hajszeszt használom. Nekem bevált.

Az elsőnek igaza van abban, hogy a hullásnak hormonális okai vannak elsősorban, de hidd el, a szoptatás is megviseli. Próbáld ki, ártani nem árt.

Anyukámnak a rendszeres búzafű fogyasztástól volt mindig gyönyörű haja.

2010. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!