Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak és kizárólag ellenőrzött...

Csak és kizárólag ellenőrzött biogazdaságból/saját kertből származó zöldséget/gyümölcsöt/husit adtok babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem
2010. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Ez van a bébiételekre írva, de egyébként hol lehet ilyeneket beszerezni vidéken?
2010. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem.

De a tescoban azért nem vásárolok, marad a középút.

2010. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nem. igyekszem a legjobbat de sajnos a bionak sem lehet már hinni...Annyira átverés már ez az egész.

Az a legbiobb bio amit TE termelsz a kertedben, minden másban ott van hogy nem látod merre hány méter még akkor is ha rá van irva.

Amugy meg nem baj ha eszik egy kis nem biot is nem lesz tőle semmi baja.

2010. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nyáron csak kerti zöldséget eszünk, de máskor zöldségesnél vásárolok. Sajnos ami bio, az nagyon drága és nem biztos, hogy tényleg bio. Például a hugom munkatársának az volt az előző melója, hogy a csirkéket sárga ételfestékbe mártsa, majd eladták mint "tanyasi csirkét". Szóval erről ennyit.
2010. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Meg sajnos az sem 100%, hogy bio, amit te termelsz, mert lehet, hogy te mindent elkövetsz, de ha a szomszédban vegyszereket használnak meg a fejetek felett repül a szúnyogirtó repülőgép, stb, szóval sajnos semmit sem lehet teljesen biztosan garantálni.
2010. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Dehogy. Mi bio-n nőttünk fel? A 70-es években még nem is hallottunk ilyesmiről. Szerintem ez is olyan divathullám, blabla.

Ezzel nem azt mondom, hogy én minden kotyvalékot odaadok a gyereknek, de azért ne essünk át a ló másik oldalára sem

2010. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tesco aushan lidll, cora, piac, mi hol olcsóbb ott veszem. Biot soha sem vettem, 1 kg bio árán kapok 2-3 kg normál zöldséget, gyümölcsöt, nekem nem mindeggy. Azt eszi amit mi, ha bioból főznék, rámenne a gatyánk!

Nézegettem a bio dolgokat, de lassan fogy , így mindig olyan szottyadtak azok a zöldsékek, nem valami frissek!

2010. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 15. 23:03
 10/13 anonim ***** válasza:

de jó is lenne, ha megtehetném....

de se biobolt, se pénzem nincs rá

2010. nov. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!