Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaphatnék segítséget az...

Kaphatnék segítséget az altatásra?

Figyelt kérdés

5 hónapos a babám, este cicin alszik el. De napközben...katasztrófa. Figyelem őt, és ha látom, hogy fáradt, viszem az ágyába aludni. Megteremtem a feltételeket (régebben ment is tök jól), de most amint leteszem, elkezd tekergőzni, nyöszörögni, végső esetben még sírni is.

Sőt, elkezdi tépegetni a takarót, amit tol a szájába..


Segítsetek, mert elég nehéz..


2010. nov. 16. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha látod, hogy álmos, még nyúzzad egy kicsit. Tedd fárasztóbbá a napját. Nem csak testileg, de az agyát is fárasztani kell.

Próbáltad már masszírozni babádat? Én járok babámmal minden héten masszásra (egy óra hosszás) és az után olyan jót alszik. Próbáld ki! Nagyon jó.

2010. nov. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia a fiam 4 hoanpos de ugyanigy van mint nálatok, este cicin, nappal borzalom. most 3 hete a babakocsiban alszik el, tologatom az udvaron, kicsit sir, de elalszik, napi 2x kb, a kiságyban nappal nem, volt hogy egész nap nem aludt, sirt inkább hiába cici, meg ringattam, annyira fáradt volt márm, de mégsem aludt a kiságyban, hiába mondják hogy bele lehet szoktatni sirni kell hagyni,, én nem hagyom.. inkább babakocsi, majd ha nagyon hideg lesz, felhozom az elöszobába mikor már elaludt benne..
2010. nov. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!3 gyerkőcöm van 9 és fél hós a kicsim.Nekünk is voltak időszakok mikor nem ment.Én simán cicire tettem teszem nappal is ha más nem segít,pl. fogzás miatt nyügice.Az vált be még hogy magamra teszem hason fekve és a kezem a fülén van,hallja a szivemet.2 perc és alszik.El kell találni azt az állapotot amugy mikor még nem alszik mélyen,de már félig kóma,ugy ágyba rakni,igy még érzi hogy beraktad(talán),és azt szokja meg.Nekem is van hogy simán leteszem az ágyba és magától kidől,de most fogzik.Este nekem is cicin aludt el eddig,de most ébren teszem ágyba mert nem alszik be,és magától elalszik.Lekopogom.
2010. nov. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!