Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósotok, hogy viselkedik a...

Anyósotok, hogy viselkedik a babátokkal? Az én történetem bővebben lent.

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom, 5 percre lakik és kb. 3x volt itt. Az első 6 hétben azért nem jött, mert " nem illik zavarni". Azóta meg fogalmam sincs. Ha valaki nagy nehezen felcipelte (3 alkalom) akkor is 5 perc után elsietett. Éjszaka a saját boltjában dolgozik, oda szoktuk levinni megmutatni, de nem ő kéri, csak a férjem. Ilyenkor messziről nézi, meg sem fogja. Múltkor ott hagytuk neki 10 percre, beletette hordozóstól a bevásárlókocsiba és húzta maga után, ahogy nézte a hiányzó termékeket a polcon. Azt hittem eldobom az agyam. És mi volt a párom reakciója? "Jaj, anyu már megint sírt, könnyesek a szemei, úgy el tud érzékenyülni az unokája láttán.." Na ilyenkor tudnék kifutni a világból..
2010. nov. 18. 22:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az, akit az anyósa be akar fogni napi 4 órás munkára az üzletébe?


Az én anyósom hetente többször is órákat tölt a 8 hónapos unokájával, játszanak, eteti, altatja, ölbe veszi, jól elvannak. Nagyon sajnállak az anyósod és a párod miatt is. Kegyetlen lehet ilyen anyóssal. De a párod is vak a javából, rendesen elfogult az anyjával.

2010. nov. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

:)) Sztem sokan cserélnének Veled. Másoknak meg inkább túl sok a kedves mamából. :)


Én sajnos nem tudok mit mondani, mert anyósom meghalt, mielőtt megszületett volna az unokája :(((

2010. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
33%
Miért mindig anyós a bűnbak? Szerintem erről nem csak ők tehetnek sokszor, már bocsánat. Lehet, hogy én szerencsés vagyok, az én anyósom nagyon szereti az unokáját, játszik vele, vigyáz rá, elvannak együtt. De olyan fura nekem ez a rengeteg 'anyós megetette', 'anyóst nem érdekli, 'anyós szájon puszilja', stb. történet. Miért mindig anyós, anyuka meg sosem?
2010. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a Kérdezőnek egy álomanyósa van! Nem szól bele semmibe, nem oktatja ki a menyét, és nem telepszik rájuk. Én is ilyen anyós leszek, úgy érzem.
2010. nov. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Hidd el, nem miattam nem látogatja az unokáját, egyszerűen ilyen. Minden mással foglalkozik, csak vele nem. Gondolom, hogy az is idegőrlő lehet, mikor folyton beleszól a fiatalok életébe.

És félreértés ne essék, itt nem a segítsége hiányzik, mert szerencsére mindent meg tudok csinálni a baba mellett és anyukám is rengeteget segít, csak a lányomnak fog rosszul esni ha nagyobb lesz.

2010. nov. 18. 23:03
 6/27 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló, de én vagyok. Anyós-helyzet még mindig változatlan :(
2010. nov. 18. 23:04
 7/27 A kérdező kommentje:
Álom anyóstól elég messze van. Hidd el.
2010. nov. 18. 23:05
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem viszi túlzásba, én nem így képzeltem. Annyira várták, mostmeg szinte semmi érdeklődés. Nem tudja felvenni, mert megfájdul a dereka fél perc után, de gügyögni sem szokott, pedig attól nem fájna a dereka. Na mindegy, ez már ilyen bicikli.
2010. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Mikor megszületett a fiam, én is furcsálltam hogy csak kéthetente egyszer érdeklődnek apóssal.

4 hós a fiam, most meg állandóan rajtunk ülnének :)

Tanulj az én hibámból és örülj annak hogy csak akkor unokázik, ha ti akarjátok, és nem telepszik rátok, hidd el az rosszabb :))))

2010. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Egy anyós a meny szemében soha nem lesz tökéletes :( Az én édesanyám nagyon jó nagymama, semmi rosszat nem tudok rá mondani. De ugyanez a nagymama (mármint az anyukám) a sógornőm (Öcsém felesége) szemében egy idegesítő anyós, aki állandóan felkapkodja és elkényezteti a másik unokáját. :( Mondtam anyunak, hogy hagyja őket egy darabig.. tényleg nagyon gáz a sógornőm, hogy az én tökéletes anyukámat (az ő anyósát) így kezeli.


Pedig az anyám nélkül nem lenne sem lakásuk, sem autójuk, mindent anyu vett meg nekik. Hát ez van. :(

2010. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!