Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babámat szoptathatom...

9 hónapos babámat szoptathatom terhesen?

Figyelt kérdés
Napi kétszer-reggel és este kap cicit és éjszaka. Még csak friss terhes vagyok, de érzem hogy az és dokinál még nem voltam. Nem szeretnék elvetélni, köszi.
2009. jan. 13. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én elhagynám a reggelit, az estit pedig meghagynám. Nap egy szopi nem okozhat gondot sztem!
2009. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Ha nem okoz görcsöt a szoptatás akkor szoptass nyugodtan.

Az én csajszim 17 hós, 18 hetes terhes vagyok és még mindig szoptatom.

Nem csak 3x naponta, mert Ő cicifüggő, gyakorlatilag ezen él..:D:D

Cicin alszik el (napközben 2x, és este is), napközben meg mikor hogy jut eszébe, jön és kéri.


Ha 9 hetes vagy , akkor ideje lenne dokihoz menni, hogy minden szükséges vizsgálat időben meglegyen.


Boldog babavárást, és babázást..:D

2009. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is gondolkodtam, mert szeretnénk második babát, 7 hós a lányom.

Én is úgy tudom, hogy aki terhesen szoptat, az elvetél..

De itt sokan írják, hogy teresen is szoptattak, és nem lett gond (bár azt nem tudom, hogy szokott le a nagyobbik róla, mikor megjött a kicsi, vagy akkor is továbbra is cicizett?)

Állítólag a tej íze is megváltozik, sok baba magától utasítja el a cicit, ha anya terhes.

Mielőbb menj dokihoz, és győződj meg anyai megérzésedről:-)

2009. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!