Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olcsó karácsonyi ajándék...

Olcsó karácsonyi ajándék nagyszülőknek? Ötleteket várok!

Figyelt kérdés

A só-liszt gyurmát, fényképet már tavaly kaptak a nagyik. 15 hónapos a kislányom. Szeretnék vlamit vele csinálni, esetleg róla, ami nem drága.

Köszönöm!


2010. nov. 22. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Auchanban 1500ft hógömb a pici fényképével.

Szerintem a fényképet soha nme lehet megunni, vagy esetleg saját fotós naptár

2010. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is minden évben fényképes ajándékot adunk, mindig nagyon örülnek neki, sőt, már elvárják! :)

Lehet variálni a témát: scrapbook album/fotoköny, fényképes hűtőmágnes, naptár, hógömb, ha használnak számítógépet: egérpad.


Tavaly anyukámnak lézergravírozott medált csináltattam, de 3 hét alatt lekopott róla az aranyozás és befeketedett az egész. Gondolom ócska céggel dolgoztattam, pedig soküzletes lánc (plázákban), csilivili szórólapokkal, webáruházzal, és azért nem is volt annyir olcsó mulatság.

De egy ismerősömnek van hasonló medálja, igaz, azt színaranyba gravírozták, 5 számjegyes áron, szóval ez nem az az olcsó ajándék, amit most keresel, de későbbre ötletnek jó.


15 hónapos gyerek nem nagyon fog még segédkezni, erre ne nagyon számíts. Esetleg csinálhatsz talp és tenyér lenyomatot róla.

2010. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Baba fotós bögre, naptár.

Mi a dédiéknek egy nagy fotókeretet vettünk (ikea és ilyen helyeken elég olcsón találni) és abba az összes dédunoka fényképét tesszük.

2010. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A hógömb a dmben csak 990 ft.Kötényt is vehetsz.Esetleg rajzoltass a kicsiddel,vmi kis irkafirkát biztosan tud,ha ceruzát adsz a kezébe,és kereteztesd be.Ez igazán nem drága:)
2010. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy digitális képkeret kulcstartó,az sem drága,asszem 2-3-4 ezer(?).
2010. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Órában is van ilyen.
2010. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi naptárt adunk.A vaterán 2-3 ezerért találtam saját készítésű egyedi falinaptárt,a/3-as méretben,elküldöd a kívánt képeket és egy héten belül postázzák is,sőt meg lehet rajta jelölni,hogy milyen személyes ünnep van az adott napon,és azt is beleírják:)
2010. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az jutott eszembe amit az utolsó írt :)

én 2 éve csináltam egy ilyen naptárt (grafikus barátnőm segített) minden családtag fényképe ott volt, amikor szülinapja vagy névnapja volt

nagyon örült a nagyi :)

2010. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Modellgipszből tenyérlenyomat, amit utána ki is lehet festeni. Képkeret házilag, vagy mécsestartó, amire ti rajzoltok mintát üvegfestékkel. Bár ehhez, még lehet hogy pici.
2010. nov. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat hogy csak belekontárkodok, de ez a hógömb milyen? Csináltatni lehet, ha viszel képet?

Köszi aki válaszol

Egyébként mi tenyés-és talp lenyomatot adtunk nemrég ajándékba, illetve albumot tervezünk, vagy fotókönyvet.

2010. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!