Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt kérdezném hogy szobakutya...

Azt kérdezném hogy szobakutya (havanyész) lehet-e velem amikor megszületik a baba?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem!


Mindennemű állat ki van tiltva a szülőszobáról, de még a kórházból is.

2010. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Már ne haragudj de nem értem, hogy ennek a kérdésnek mi köze van az álomfejtéshez. A másik pedig olyan kutyafajta, hogy havanyész, NINCS! Havanese van. Viszont szerintem is kizárt, hogy bevihesd a szülőszobába.
2010. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szülőszobára semmilyen állatot nem lehet bevinni.
2010. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Milyen álomfejtés?Nem te vagy eltévedve,kedves 2.?:)

Gondolom arra gondol a kérdező,hogy újszülött baba mellett lehet-e kutyát tartani.Merem remélni,hogy nem a szülőszobára akarja vinni.(egyébként tényleg nincs olyan,hogy havanyész:))

2010. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te ezt úgy értetted a kérdésedben h a szülés alatt lehet e veled,vagy úgy,hogy mikor hazaviszitek az újszülöttet,akkor élhet e veletek továbbra is a házban?Ha az előbbi,akkor remélem h nem otthon szülsz,ha a kórházban,akkor pedig remélem nem gondoltad komolyan a kérdésedet.
2010. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
hát a szülőszobára ne akard bevinni, nem engedik.de otthon nyugodtan tarthatod.nem kell elajándékozni azért.
2010. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha az utóbbi,akkor pedig élhet veletek,de azért a takarításra kiemelten kell figyelni,babaszobába(ha lesz) ne engedd be,babától is tisztes távolságban legyen jó darabig.
2010. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:16-os vagyok.

Nem vagyok eltévedve, ugyanis a kérdés Ezotéria-Álomfejtés kategóriában volt amikor a válaszomat írtam.

2010. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ezen jót vigyorogtam! :D
2010. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!