Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy 1 éves...

Mitől lehet, hogy 1 éves kislányom éjjel 4-5-ször is felkel?

Figyelt kérdés
Már teljesen kivagyok ettől. Rosszabb, mint újszülött korában! Hétkor megvacsoráztatom, fél nyolckor pancsi, nyolckor cici és alvás. Erre van hogy már 11-kor megint felkel. Ilyenkor nem elég neki, hogy beadom a cumit és símogatom, cicit kér megint. És ez megy 2 vagy 3 óránként minden éjjel!!!Anyukám szerint a fogzás miatt van, de még csak 1 foga van, mi lesz velünk mire kijön mind? Segítsetek, mit tehetnék?
2010. nov. 23. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám, addig kelt fel éjszaka többszőr, amíg igényelte a cicit! 13 hónapos koráig!

Aztán amint nem cicizett, másnaptól végigaludta és alussza a mai napig az éjszakát!

Legyél egy kicsit türelmesebb a babádhoz, amíg szopizik! Én is kivoltam, de a babáért mindent megteszünk!!

2010. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Cumit próbáltad már? Ilyenkor éhes is vagy csak szopiznia kell? Az én lányom elaludni nem akart, vagyis a sírásba aludt bele. Aztán kapott cumit és azzal simán elalszik.
2010. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja bocsi most látom hogy nem elég neki a cumi. Akkor nincs ötletem:(
2010. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Igen, kedves második a cumit hiába dugdosom neki :), csak pislog, és ha kilépek a szobájából, akkor meg sír. A cici is csak néhány kortyért kell, leginkább azon alszik el. Csak tudjátok én naiv azt hittem, hogy ahogy nagyobb lesz úgy lesznek egyre jobbak az éjszakák, erre tessék. Kedves első, te választottad el a babád, vagy ő magát?
2010. nov. 23. 21:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Több foga jön egyszerre. A szopàssal fàjdalmat csillapit, van csillapito a tejedben, meg is nyugszik töle, azt se tudja,mije fàj,hisz egy foga van csak. Ezèrt eszik kicsit,most màsra kell a tej. Homeos bogyòt pròbàltad? Chamomilla vulgaris 15 ch, 5 bogyo kis vizben oldva, napi többször. Dentinox gèl bedörzsölèsre? Babafogkefe napközbeni ràgàsra? Viburcol kup èjszakàra?
2010. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Már én is megőrülök tőle. Nekünk mondjuk 17 hónapos, a foga nem jön 10 db van. Én se tudom mi baja van, csak egyszerűen nem akar aludni. Nem tudok mit csinálni vele. Megvárom még elég álmos lesz, és elalszik. Volt pár olyan éjszaka hogy 1-5ig nem volt hajlandó aludni. És nem tudtam vele semmit sem csinálni. Néha volt olyan hogy már csak az segített hogy magam mellé tettem be az ágyba. Mondjuk ott se aludt el. De nem mászkált a házban, meg én is tudtam aludni.Valamennyit...
2010. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

első vok)

Szia!

A babám választotta el magát a cicitől, nem igényelte egyik napról a másikra!

Azóta is végig alussza az éjszakát, most 19 hónapos!

2010. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a további válaszokat is. A homeós bogyókat leszámítva van már dentinox gélünk, dologélünk, viburcol kúpunk, borostyán láncunk, babafogkefénk, kismillió rágókánk...Azért köszönöm az ötleteket. Lehet kipróbáljuk a bogyókat is. Remélem a mi sztorink is happy enddel végződik, mint az első válaszolóé, és végre végig aludhatjuk az éjszakákat. :)
2010. nov. 24. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!