Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyós kinyir, mindenbe beleszo...

Anyós kinyir, mindenbe beleszol, mit tegyek? 20honapos fiam van és 11hetes terhes vagyok

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ez már az első gyerek születésétől így van, még a legelején kellett volna a helyére tenni a dolgokat. Mondd meg neki, hogy majd úgy csinálod ezt vagy azt, ahogy te jónak látod. Ha nem tágít, szólj a párodnak beszéljen vele. TALÁN akkor visszavesz magából.
2010. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyuka, tudom, hogy már felnevelt 1/2/3/X gyereket - és milyen jól, minden tiszteletem a magáé, de ez az én fiam és én így szeretném nevelni/etetni/öltöztetni. Nagyon örülök, ha tanácsot ad, hiszen biztosan rengeteg tapasztalata van, de kérem, hogy ne bírálja felül a döntéseimet, az csak megzavarja a gyereket.
2010. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém még a küszöbön se ér be, de már úgy kezdi, hogy: "Szerintem...".

Megvárom még befejezi a frappáns okosságait, aztán közlöm vele, hogy "szeritnem meg majd úgy csináljuk, ahogy mi akarjuk". Ez időről időre így megy, ha egyszer ő okasabb nálad, (amilyen az én anyósom is), akkor hiába csinálsz vele te vagy a párod akár mit, úgyis mondja a sületlenségeit. Ha szerencsénk van após pár mondat után úgyis leugatja helyettünk. Anyós ilyen, ő bárhol van okoskodik csak, ő mindenkinél jobban tud mindent, még a kőművesnek is megmondta, hogy keverje a betont, szóval...


Viszont mindenképp tedd szóvá, hogy a ti gyereketeket ti nevelitek, ha tanácsra lesz szükséged, majd kérdezel.

Ha most nem állsz a sarkadra, akkor ez még csak rosszabb lesz. Vagy szóljon neki a párod, ha te nem vagy vele olyan viszonyban.

2010. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazábol nem is ez a baj hanem benem áll a szája egy vészmadár,már a párom is rászol de semmi hatás!pl jön a baba igaz mikor megtudtuk rá 1napra kirugták a párom erre anyos én nem tartanám meg blabla és folyamatosan nyomja a hülye dumát nem csak ezzel kapcsolatban,mindennel!Az első baba nem a páromtol van de szereti és mindent megenged neki ez is dühit!szoval van baj:)
2010. nov. 26. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy fogja be ez a ti életetek.
2010. nov. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!