Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 7 hetes lesz vasárnap,...

Kisfiam 7 hetes lesz vasárnap, és még mindig fekete pihés a homloka! Mikor fog elkopni?

Figyelt kérdés
Izgulok, mert apja is nagyon szőrös, és én is...Hormon problémával küzdök amihez hozzájár az erős szörzet is, és félek hogy olyan marad a kis homloka...! Abszolut nem kopik neki...!
2010. nov. 26. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy örökölte a baba a hormonproblémát, de az is lehet hogy majd csak később fog neki elmenni.
2010. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
örökölhető...ez a bajom...:(!!!
2010. nov. 26. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányom derekánál az a kis horpadás még mindig szőrös, pedig már 2,5 éves. Mi nem vagyunk extra szőrösek, kérdeztem a gyerekorvost, hogy mikorra fog elkopni, azt mondta, hogy érettségizni már nem így fog menni. Szóval konkrét választ nem kaptunk, de teljesen normális még ilyenkor a szőr, ne aggódj. Nem feltétlenül lesz ettől extra szőrös felnőtt korában.
2010. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szomszéd kislánynak még fél évesen szőrös volt a kis füle, aztán nem is figyelgettem jó darabig, most már másfél éves, de nem látni.
2010. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk apuka nagyon szőrös, és a kisbabánk is tiszta szőr volt mikor világra jött. 4 hónapos most és már sokat változott azóta. Bár a füle és a dereka még szőrös neki de világosabb. Sztem nem kell aggódnod, meglátod nem lesz csupa szőr mire oviba megy.
2010. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, biztos kikopik. Nekünk a füle volt szőrös, most 8 hónapos, már nem az.
2010. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!