Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyálkiütésre mi a legjobb? Ha...

Nyálkiütésre mi a legjobb? Ha nem bírja a bőre az öblítőt attól lehet pici piros pöttyös a pocija?

Figyelt kérdés
Egész nap szopja rágja a kezét. Eddig lenort használtunk most silánt vettem, de mielőtt megszületett is silánnal mostam ki a rucijait és az elején nem volt ilyen gondunk. Megszokta volna a bőre a lenort? 3,5hónapos
2010. nov. 27. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Hagyd el az öblítőt teljesen. ne tudd meg, miféle szarok meg kőolajszármazékok vannak benne, tele van miatta trutyival a mosógép. Öblítő helyett öblíts 10%-os ecettel: egy löttyintés az önlítőtartóüba. garantáltan hipoallergén, az enyhén savas ecet tökéletesen kimossa a lúgos mosószermaradványokat a ruhából, és nem marad utána ecetszag. Sem a ruhákon, sem a gépben nincs ecetszag.


Ja, és ezzel a módszerrel nem kell megvernni a méregdrága Calgont, ami azzal próbálja eladni magát, hogy az ecet rozsdásít. Marhaság, ezen egy vegyész csak röhögnek, mint ahogy röhög is (személyesen ismerem). Ecetes öblítés mellett nincs vízkő a mosógépben, és nincs mosószermaradvány a ruhákban.

2010. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy a pocijára mi lenne a legjobb, azt nem tudom.

Nálunk a babám arca volt nagyon csúnya a nyáltól. Teavajjal kenegettem, szépen rendbejött tőle.

Öblítőt én is a Silan sensitivet használom, eddig semmi gond nem volt vele.

2010. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm azt mondta hogy pici kiütések ha a testén vannak az attól van mert melege van.
2010. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a Gabi öblítőt használom, semmi gond nem volt eddig, pedig érzékeny a kicsim bőre.

De valóban lehet a melegtől is! Próba szerencse!

2010. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kiütésekre én anyatejet kentem! Gyönyörűen rendbehozta!
2010. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kiütések a fogzástól lehetnek.

Lányomnak volt hogy a háta vagy a hasa tele volt apró piros pöttyökkel,de leginkább a szája körül,a doki azt mondta a fogzás miatt.

2010. nov. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!