Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha teszek vaníliás...

Baj, ha teszek vaníliás cukrot, picit a 9 hónapos babám tápszerébe? Mert olyan marha büdös, mesterséges szaga van, meg nem is édes, és eddig csak szopott. De mostanra kevés a tejem, mert várandós vagyok.

Figyelt kérdés

Babydream 3-as natúr tápszer. Vagy van olyan, ami nem büdi? A Milumil is büdös szerintem.

A banánt nem szereti a lányom... (láttam, mildibéből van olyan)


2010. nov. 28. 10:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem cukroznám, ha hozzászokik, mindent csak cukrozva fog megenni. Azt meg gondolom nem kell ecsetelnem milyen káros.
2010. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném bele, mert a kristályvanillin egy mesterséges anyag, semmi köze a vaníliához. A cukor megint csak nem ajánlott, inkább ne szokjon hozzá ilyen korán, sőt a fogainak is árt. Próbáld ki, hogy a baba szereti-e a tápszert, ha nem, próbálj ki másik fajtá(ka)t.
2010. nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam csak, hogy "mézesmadzagnak", hogy hajlandó legyen üvegből inni, nem vizet. (eddig csak azt ivott üvegből). Ha már hajlandó tápit inni, akkor nem tennék bele.
2010. nov. 28. 11:08
 4/18 A kérdező kommentje:

Melyik másik fajtákat? A boltban nem nyithatom ki a dobozokat, hogy beleszagoljak :)

Melyik tápszer nem büdös??


Köszi az eddigi válaszokat!

2010. nov. 28. 11:09
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de egyáltalán nem biztos hogy bárhogy is elfogadja. Első körben próbáld meg simán. Tök mindegy hogy te büdösnek érzed. Ha ő megissza örülj neki.

Ha nem kell neki akkor próbáld pici cukorral (sima kristálycukor) vagy egy pici kakaóval. Ha úgysem kell, próbálj más tápszert. Általában a nestlé bebát szeretni szokták, és annak jó az íze is.. Vagy valamilyen ízesített tápszert (humana baby fit banános pl) Próbálgatni kell. Az én lányom mondjuk semmiféle tápszert vagy tejpépet nem fogad el. Legalább 10 félét kipróbáltunk, és önthettem ki mindet. Ezen hízik anyósoméknál a disznó :))

2010. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Bár szerintem 9 hónapos gyereknek nem is kell tápszer. Szerintem ehet ő már annyi mindent, hogy ne kelljen neki táp, főleg ha nem is szereti.
2010. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Azért szeretne neki tápszert adni a kérdező, (gondolom) mert 1 éves korig minimum napi 0,5 l tejalapú kajára szüksége van a picúroknak, és ha nem szopik, ennyi tejterméket nem tud vele megetetni, most meg nem divat tejet adni a babáknak ennyi idősen.
2010. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Eddig a Babydream tápszert hogy itta? pohárból?

Mi a Milupa Milumil HA 2 -őt isszuk és szerintem nem büdös!

2010. nov. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi a Bebát ittuk és nagyon szerette a babám!

Én biztos nem tennék neki bele cukrot!

Most 1,5 éves de ha lehet akkor inkább gyümit adok neki és édességet kerülöm ha lehet!!

2010. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én egyiket se érzem büdösnek, de kinek mi az. Viszont egyáltalán nem biztos, hgoy a babádnak is az lesz, vagy hogy nem fog neki tetszeni. Kipróbáltátok már egyáltalán? Vagy rögtön cukorral akarsz kezdeni? Ha már cukor, én a gyógyszertárban vettem fruktózt, de lehet venni glükózt is, szerintem ezek jobbak, mint a sima kristálycukor. Vagy nádcukrot, barnacukrot, bármit, csak ne ezeket a fehérített cukrokat.
2010. nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!