Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos babát beletehetek...

4,5 hónapos babát beletehetek teljesen vízszintesen dönthető sportkocsiba, ha kicsit megemelve lenne benne?

Figyelt kérdés

A mózesből nem lát ki, a hordozó kényelmetlen. A sportrészünk vízszintesre dönthető, viszont én kicsit megemelve használnám, mert imád nézelődni.

Még nem ül önállóan, de szeret ülő helyzetben lenni, mert izgága, fickándozós fiúcska. Kíváncsi lennék a véleményetekre.


2010. nov. 28. 19:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem közben a régebbi kérdéseket is a témában de sokan sokfélét mondanak....van aki azt írja hogy ha már ül, van aki azt hogy simán, szóval nehezen tudok dönteni mert első baba. Ha tudtok, kérlek érveket is írjatok, köszönöm szépen!
2010. nov. 28. 19:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyel fejjebb emeleheted, de ne sok időre, tehát ne az egész sétára. A mienk is vizszintesig dönthető, már nagyon sírt a mózesbe, így átszereltem neki a sportrészt enyhén emelve. Ekkor 5 hós volt.
2010. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak nagyon-nagyon picit megemelve.

A gerince még nem megfelelően van kialakulva ahhoz, hogy tartsa a súlyát.

2010. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, nem jól fogalmaztam, még nincs kellően megerősödve a gerince, fejletlen. akkor sem ajánlott így tartani a babát, ha már kíváncsi, és nézelődni szeretne.
2010. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nwkünk egyik gyereknél sem mózeskosarunk, csak viszszintesi döntheó sportkocsi lábzsákkal.

nem is akartam mózeskosarat.

Minda kettő kb ennyi idősen félig fekvő helyzetben volt a babakocsiban, a lányom aztán 6 hónaposan felült, onnantól csak ülve volt hajladó a babakocsiaban lenni

De a nagyobbik is már 7 hónaposan ült benne.

2010. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megfogadjuk a tanácsaitokat!

Szép napot!

2010. nov. 29. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!