Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kisbabád mellett lettél...

Ha kisbabád mellett lettél újra várandós, hogy érezted magad? Volt rajtad "mecsalom" érzés?

Figyelt kérdés

7,5 hós a babám, lehet, hogy megint terhes vagyok. szeretnénk még gyereket, de olyan érzésem van, hogy megcsalom a babám.... talán hülyeségnek tűnik, de nem tudok úrrá lenni ezen az érzésen már napok óta. lassan 2 hete késik a mensim, és eldöntöttem, holnap tesztelek. kicsit félek, mert most nem mondhatnám, hogy a legjobb időben jönne a pici.

anyagilag sem a legfényesebb a helyzet, és nem tudom, hogyan fogom tényleg érezni magam, ha bebizonyosodik a terhesség ténye. nem is tudom még megmagyarázni a kisfiamnak, hogy kistesó jön.... olyan pici lesz még.

kíméljetek kérlek a "miért nem védekeztünk" szöveggel, így is eléggé el vagyok keseredve.... az elmúlt másfél hónapban kiszállásosan "védekeztünk", ami tudom, hogy nem túl biztonságos.


2010. nov. 29. 12:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
oké! :)
2010. nov. 29. 18:46
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett az eredmény??? :)
2010. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
már én is kíváncsi vagyok..
2010. nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

eddig nem volt internet, végre "megjavult".

nekem negatív lett a tesztem, és beugrottam délben a nődokimhoz is, írattam gyógyszert.

várom a másik tesztelő eredményét!!!!! :)


én megmondom őszintén, megkönnyebbültem kicsit... nagyon szeretnék még gyereket, de kicsit később csak.

2010. nov. 30. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!