Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik emeletben laknak, és...

Akik emeletben laknak, és nincs erkélyük, esőben nem mennek ki levegőzni?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert most költöztünk az első emeletre, és ugyan van erkélyünk, de a babakocsit lent tartjuk a tárolóba, és egyedül meg nem bírom felhozni, mert elég nehéz. Tehát hiába van erkélyünk, igazából nem tudom használni.


Múltkor úgy oldottam meg, hogy mégiscsak kint legyen egy kicsit, hogy a hordozóba tettem, és abban ringattam.


Érdekelne ti hogy oldjátok meg?

És egyáltalán mindennap kimentek levegőzni?


2010. dec. 1. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
járókában nem tudod kirakni? Nem tudom, mekkora az erkélyetek. Van járókára kapható szúnyogháló és talán esővédő is, de abban nem vagyok biztos.
2010. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi jól felöltözünk mindketten és az erkély ajtóban ücsörgünk, vagy kiállok vele 10-15 percet, kell a levegő neki és nekem is.Amikor nem esik olyan vadul az eső én bizony esővédővel a babakocsin megyek vele egy kört, ha zuhog, akkor marad az előbbi megoldás.
2010. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sokszor olvasom a kérdést,nekem egyértelmű h kimegyünk,hacsak tényleg itéletidő és orkán nincsen.

babám fél éves. rá adok egy rövidujjú bodyt,harisnyát, rá rugit és bele a jó meleg anorákba+sapka,sál. esővédő a kocsira és hajrá. én sapka sál kesztyű vizhatlan kabi és eshet az eső nyugodtan:)

ugyanugy kintvagyunk délelött-délután egy kört ahogy eddig is(kb 1óra). szerintem egyszer legalább vidd ki a levegőre, hidd el h jót tesz neki!

2on lakunk

2010. dec. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs erkélyünk. Ha esik az eső, vagy nagyon rossz idő van, akkor nem megyünk.
2010. dec. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. 21 hónapos már a lurkó. Szerencsére le lehet foglalni bant is.
2010. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden nap mentünk eddig. Most már,hogy hidegebbek vannak, nem biztos h mindig le viszem majd. Ma pl. a boltba szaladtunk el, úgy hogy ő a kendőben volt. Majd felöltözünk és lemegyünk max. a ház elé, úgy hogy felkötöm a kendőt, vagy kimegyünk az erkélyre. Majd meglátjuk. Mi a hatodikon lakunk, és 5hós lesz a babám.
2010. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi rossz időben vagyis esőben, nagy hidegben 10-15 percet ácsorgunk, "beszélgetünk" az erkélyen.

Egyébként ha csak lehet, erőt veszek magamon és lecipelem a kocsit... :-)

2010. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs erkélyünk ha esik nem megyünk.
2010. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát mi rossz időben nem megyünk ki. Ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy felöltöztetem és a kocsiban altatom el és kinyitom az ablakot. Fütést elzárom és szellőztetek. Mindig a konyhában altatom ilyenkor és akkor az ebédfőzés után ki is tudok rendesen szellőztetni.

Mi igy oldjuk meg.

2010. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem azért kérdeztem, én is megoldottam eddig valahogy, nekem is természetes, hogy legalább egy picit legyen kint mindennap.

Csak kíváncsi voltam ti hogyan csináljátok. De látom mindenki megoldja így vagy úgy.

Még egyszer köszönöm.

2010. dec. 1. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!