Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hőfokon és mosószerrel...

Milyen hőfokon és mosószerrel mossátok a baba ruháit? Folttisztító?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Persil 40°

Ha nagyon foltos akkos Vanish szappannal átdörzsölöm. (de nagyon ritkán kell, a Persil mindent kimos - nem reklám:-))

2010. dec. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szép ruháit, mármint lányom van, itthon harisnya body egybe ruha van rajta, azokat mosás előtti este benedvesítem, vanishel befújom a foltot, berakom a mosógépbe, reggel 30 fokon mosom, mert a plüss polár kord ruhák.

Ami fehér,Bézs azt benedvesítem mosás előtt, fültisztító pálcikára sima fekete flakonos hipot teszek, azzal bekenem a foltot, megy a mosógépbe és azt is 30 fokon mosom rögtön.

A textil pelenkákat ha kaja foltos vagy kakis lesz a pelenkázó feltéten mindd összeszedem, hipós vízbe áztatom 1 órára, majd 40 fokon mosom és mindd hófehérk! Sima bonux mosóport használok lenor öblítővel, minden folt így kijön!

2010. dec. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már egybe mosom a miénkkel, 14 hónapos. Ami nem koszos, csak volt rajtunk egy napot, azt 30 fokos gyorsprogrammal mosom, a fehéreket, meg ami koszos, azt 40 fokossal. A legtöbb ruhánk olyan, amit nem szabad magasabb hőfokon mosni.

Eleinte neki mindent 40 fokban mostam, a textilpelenkákat meg először 90, aztán 60 fokon, és ki is vasaltam gőzölve.

Ariel folyékony folttisztítót használok, ez nagyon jó, nagyon szeretem.

2010. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amíg használtunk textil pelust, azt 60fok, ariel folttisztító és ariel fehérítős mosópor + valamilyen sensitive öblítő (lenor, coccolino).

A kötött pulcsikat, kényesebb dolgokat azt 30 fokon, szintén ariel mosópor és öblítő.

A fehér badyk, előke, törölköző az szintén folttisztító + ariel fehérítős + öblítő és 40-50fok.

A melegítők, hosszú ujjas felsők, pólók stb, színes ruhákhoz való ariel + öblítő és 40fok.

2010. dec. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg, azt kihagytam, hogy amíg külön mostam neki, addig Dreft folyékony sensitive mosószert, és Lenor sensitive öblítőt használtam. Amióta egyben mosom a miénkkel, azóta Ariel folyékony mosószert és sárga Lenor öblítőt használok - imádom ezt az illatkombinációt!
2010. dec. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Drefttel mosom 30 fokon a ruháit, öblítőt nem használok, mert ugye annak épp az a lényege, hogy a ruhákban marad. És, hát próbálom a legkevesebb mesterséges anyaggal érintkeztetni a kis bőrét.

2010. dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!