Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondanátok erről a hintáról...

Mondanátok erről a hintáról véleményt, de csak olyan aki ismeri a funkcióját is.8 hós kislánynak ez már nem késő?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 4. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Háát én lehet hogy már sima hintát vennék neki...
2010. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most volt a Babavilág című műsorban egy riport, és azt mondta a mozgásterapeuta, hogy segíti a mozgásfejlődésben és az egyensúlyérzékét is fejleszti.
2010. dec. 4. 13:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha már kisebb korától is használta volna akkor ellenne benne, de így 8 hónaposan szerintem nem maradna el fekve benne...
2010. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben ülhet is, és ahogy írták, rugós hintaként is használható, mindjárt rákeresek neked, h hogyan is működik.
2010. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Megvan, erről a hintáról koppintották:

[link]

2010. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én már nem venném meg a helyedben.

Viszont amit írtál, azokat a területeket mindegyik fajta hinta fejleszti, nem csak ez - csak gondolom, épp erről volt szó a műsorban.

2010. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A fiam 1 éves múlt és 5 hónapos kora óta a hintában él!! Nem késő az!
2010. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez az Adamo hinta hamisított változata. Nekünk az eredeti van, nem sokat feküdt benne, mert 5 hósan kapta, de ebben ült fel először és nagyon szereti, főleg, hogy rugót is szereltünk fel hozzá. Most 8 hós fiam minden nap használja, az eredeti Adamo 15 kg-ig, közel 3 éves korig használható. Ennek vékonyabb a kötele, a varrást, anyagminőséget a képről nem látom. Nyáron tervezem a kertbe is felállítani, gondolom ha fáradt lesz, el is terül majd benne... Szerintem megvehetitek, de úgyis a gyerkőc fogja eldönteni, hogy szereti-e majd használni. Max. ha nem, eladod te is.
2010. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is van ilyen hintánk, én csak ajánlani tudom. Szerintem még 8 hónaposan se késő. Pici fiam 3 hónaposan kapta, de a nővére azonnal rákapott, pedig ő már 3 éves. Nyáron kikötöttem egy fára, nagyon élvezte. Most is, nagyokat vigyorog benne, elmúlt már 1 éves.

Nekünk se az igazi adamo van, de én semmi különbséget nem látok a kettő között. Amúgy mi vettünk hozzá bababoltban olyan rugót, amit az adomóhoz is lehet (2000 Ft volt), azzal még szuperebb.

2010. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Na hogy döntöttél?
2010. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!