Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyümölcsöt mivel lehet...

A gyümölcsöt mivel lehet laktatóbbá tenni, hogy több időt kibírjon következő kajciig?

Figyelt kérdés
9-10 körül eszünk gyümit. Kb 170g-ot, és általában 12:30-kor ebédelünk, de nem mindig bírja ki.
2009. jan. 18. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Én babakekszet szoktam belerakni úgy szerintem laktatóbb.
2009. jan. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Tejpéppel is lehet adni (na az jó laktató szerintem).
2009. jan. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Szia!Én is idáig babakekszet raktam bele,de nem tartom túl egészségesnek,így most vettem bioboltba Köleskását.A Holle gyárt teljes kiőrlésű gabonákból pépeket,van ami gluténmentes(ez is).Tegnap adtam először,reszelt almába keverve,és jónak bizonyult,megette:)
2009. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Én kekszport tettem bele, vagy még amit nagyon szeretett a fiam az az volt, ha főtt rizzsel turmixoltam le a gyümölcsöt.
2009. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
nálunk a babapiskóta vált be, nem sok, egy fél is elég bele,( én 7 hós manóm annyit eszik) de egy egésztől sem fog már most "elhízni"
2009. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szió!

Én is főtt rizset szoktam beleturmixolni vagy főtt gesztenyét (nem gesztenye massza!!!).

Zita

2009. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kekszet tettem bele, akkor nem ette meg a gyümit, de elrágcsált legalább kettőt a gyümizés közben. Ha összekeverve nem eszi meg próbáld így
2009. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!