Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másoknál is van ez így?...

Másoknál is van ez így? picikénk 1hónapja nem nagyon alszik éjjel, vagy ha mégis hát hajnali 3-4körül tuti fenn kuruttyol. és ilyenkor csak nyüglődik, egyik percben virgonckodik másikban vísít (szó szerint).

Figyelt kérdés

szóval a kérdésem az lenne,más férje is ilyen "megértő"?

egy szobánk van és minden reggel végig kell hallgatnom, hogy Ő milyen fáradt, hogy Ő nemtud aludni, hogy Ő .....

hát mit gondol én egésznap itthon alszok azután, hogy éjszakázok a picivel?

meg hogy ő megérti akinek csak egy gyereke van, nem is kell neki több.nekem ez nagyon fáj, hogy viselkedik, hogy ilyeneket mond, mintha nemtartana jó anyának,

persze picurt imádja :)


2009. jan. 19. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
PROBÁLD MEG A D.U.-I SZUNDIZÁSI IDÖ CSÖKKENTÉSÉT.VAGY HA FELÉBRED ETESD MEG VAGY ITASD MEG.MONDJUK AZT NEM IRTAD MENNYI IDÖS.DE AZ APUKA IGAZÁN LEHETNE MEGÉRTÖBB,GONDOLJON BELE HA TE IS DOLGOZNÁL ÉS ÉJSZAKÁS LENNÉL,Ő LENNE A BABÁVAL.
2009. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szia

6hónapos, napközben is csak 3órát alszik.nem éhes, nem szomjas,próbáltam

:S

2009. jan. 19. 08:44
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

A férfiak legnagyobb hibája, hogy magukon túl nem látnak.

Elsők ők utánna következünk mi(tisztelet a kivételnek!ha van olyen).

Próbáld meg, hogy nem kapcsolsz villanyt,hátha vissza alszik, nekem legalábbis bejön.

Nem tudom mit gondol, hogy a gyerek kitolásból csak akkor nyűgös, meg sír amikor ő aludna??

Szerintem ne foglalkozz vele! Mitől lennél rossz anya.

8 hós baba anyukája

2009. jan. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

mi 7 hósak vagyunk én párom is morog, de alszik tovább, én két háromszor kelek, a pasik meg ilyenek, mit gondoltok miért a nők az anyák?? mert csak nekünk van türelmünk.

mi a picivel éjjel szopizunk és akkor is nehezen alszik vissza, már van két fogacska, amikor az bújt nagyon rossz volt éjjel- pont karácsony körül- akkor volt visítás is, nem lehet, hoyg fogzik a tiéd is? dentinox gél jó.

2009. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Mi is itt tartunk.Apa aludna én meg nem szeretnék rögtön a babához sem odarohanni nehogy elkapassam ha csak játszani szeretne velem éjszaka.Mi kipróbáltuk a chamomilla homeós bogyót és javúlni látszik a helyzet.Egyébként 6,5 hónapos és még egy foga sem bújt ki.
2009. jan. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Hát az én férjem is ilyen...:S Ez szerintem pasi betegség. Ő is azt hiszi, hogy mi itthon csak alszunk, nem csinálunk semmit sem, és hogy ő inkább szívesebben maradna a gyerekkel, és egész nap játszana vele. Szerencsére a mi manónk éjjel alszik, bár mikor terhes voltam már mondogatta a párom, ha majd ordítós lesz a gyerek én költözzek át a gyerekszobába, mert neki pihennie kell. :S Nem tudom mit képzelnek a férfiak! A gyereket nem csak akkor kell szeretgetni, mikor tiszta a pelus, mikor tele a pocija, mikor csak vidám, hanem akkor is vele kell lenni, és törődni kell vele, felváltva, mikor épp a picinek nyűgösebb napjai vannak. úgy könnyebb a gyereknevelés, ha ketten tartjuk a frontot felváltva, hogy mindketten azért tudjunk némiképpen pihenni is...

Tudjátok mit csípek még a legjobban, Mikor még számon kérik, és megjegyzik, estére, amikor egész nap a nyűgös manóval játszottál, hogy mért van pókháló xy sarokban...Na ekkor szoktam a kezébe nyomni a porcicát, hogy nem megjegyezni kell a dolgokat, hanem megcsinálni. Én sem fekszem egész nap...

2009. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, az én kisfiam most 6 hónapos
2009. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyformák a babák, így mindenkinek más az alvásigénye, de az én kisfiam max. másfél órát alszik napközben. Ha mégsem akkor ennél is kevesebbet és nagyon ritkán többet, de akkor ő sem alszik jól éjszaka. Szerintem kicsit sok az a 3 óra, de baba válogatja...
2009. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és akérdésedre váaszolva, nem nem minden férj ilyen megértő:)

Azt hiszem nagyon szerencsésnek mondhatom magam, mert az enyém tényleg amit lehet megtesz értünk és soha nem panaszkodik. Vannak rossz napjaink, amikor mindketten elfáradunk, mert a fiamnak éppen jön a foga, de mindig mellettem áll. Ha látom hogy fáradt (merthogy velem ellentétben ő dolgozik...) elküldöm pihenni, de ha csak teheti besegít nekem, ha látja hogy kivagyok.

Szóval, van ilyen is olyan is. Talán majd megváltozik a férjed, de lehet csak elkellene ezt olvasnia. Mindenesetre kitartást és minden jót!

2009. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!