Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én vagyok aki mindig ír, hogy...

Én vagyok aki mindig ír, hogy eleg van az anyósából! Most is azért írok, hogy kiírjam magamból?

Figyelt kérdés
Babám5hós,még szopizik,én fősulit végzek,ahova menni kell vizsgázni,és babámat is viszem!(suliba nagyon jó körülmények vannak külön a kismamáknak)anyósomnak nem tetszik,hogy viszem:azt mondja ma is.mikor fogsz már leszokni a szopásról,meg hogy kit választasz anyát vagy engem?ez milyen kérdés már?mikor meg megmondom neki a véleményemet akkor a hátam mögött kibeszéli,hogy én milyen hisztis vagyok,stb.állandóan lejárat engem a faluba is.Azt hiszi,hogy majd nekiadom a gyereket ha ő megy nyugdíjba!teszem hozzá 60éves,mindent elfelejt,párom se meri rábízni a gyereket,de ő minden nap ba.....gat,átjön és miden nap felidegesít,amitől én egész nap rossz kedvű vagyok.Mit tehetnék?
2010. dec. 7. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább vitázz vele minden nap, had húzza csak az orrát, minthogy engedj neki. Ne foglalkozz vele, hogy mit mond a hátad mögött, vigyed a gyereket magaddal. És ne idegesíts magad vele, mert csak magaddal tolsz ki. Tudom könnyű mondani, de hidd el, hogy jobban jársz, ha le se tojod. Mondd meg a párodnak, hogy állítsa le. Ha besértődik, hát annál jobb. Vagy megszokik, vagy megszökik.
2010. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon összevesznék vele, úgy, h többet nem tenné be a lábát. Simán megmondanám, h amíg én ebben a házban lakom, addig maga ide nem jön be!!! Hihetetlen milyen emberek vannak! Felháborító!
2010. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fontos hogy ne idegeskedj, mert a tejedre mehet, nem ér annyit az anyós. Tapasztalat. Nekem 3,5 hónapig volt tejem, aztán elapadt, annyit idegeskedtem anyósom miatt, aki -mint a tied is- hasonlóan viselkedett. Mára már nem érdekel, vállathúzok, azt elérte, hogy ritkán látja az unokát (nem mintha kíváncsi lenne ám Rá/Ránk). Ne érdekeljen mit mond a hátad mögött! Aki ismer úgysem hisz neki. Az meg tök jó, hogy vizsgázni el tudod vinni a picit, mert olyan körülmények vannak a fősulin. Beszélj a pároddal hogy állítsa le. De ne idegeskedj, mert nem éri meg!
2010. dec. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Annyira együttérzek Veled!!! Az én életemben a stresszforrás az anyósom!!! Gyülölöm. Pedig még senkit nem gyülöltem de ő 6év alatt elérte ezt.Nálunk a férjem is utálja nagyon mi csak azért türjük meg egyenlőre mert a férjem az ő cégénél dolgozik.Igy heti 1x találkozunk vele.Szegény kisfiamat( 9hónapos) szorongatja,ráerölteti magát.A gyerek végig sir mig ott vagyunk,amint kilépünk már megis nyugaszik. Miatta lett korszülésem mert annyit stresszelt,bántott. Soha nem bocsájtok meg neki.Amint meglesz a saját válalkozásunk örökre eltününk előle.Hú na most én is jól kiirtam magamból!!! Sose add neki oda a gyereket,szoptasd amig csak tudod és sok sikert a sulidhoz!!!
2010. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Oszd ki alaposan a fejét, legalább nem jön át többet. Tök jó, hogy ilyen sulid van. Szoptass minél tovább, (én már 21 hónapja szoptatok.) Így én se bíznám rá az tuti. Meg minek, ha megtudod oldani, hogy viszed magaddal. Nagyon helyes.
2010. dec. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
tudom,hogy két fülem van,de mégis annyira idegesít,mert minden nap mond valamit,mert ő mindent jobban tud,ne az én gyerekemen élje ki,hogy ő anno mindkét fiát lepasszolta a nagyszülőknek és most nyilván bánja4engem ez nem izgat,de minden nap engem piszkál,teszem hozzá babám megszületése előtt nagyon jó volt a kapcsolatunk,aztán fordult egy óriásit,én vagyok a rossz, a szar:(
2010. dec. 7. 12:48
 7/11 A kérdező kommentje:
ha kiosztom akkor meg azt kürtöli,hogy én mi egy hisztérika vagyok,és akkor is jön ha kell ha nem,teszem hozzá mindent erőltet a babámon,üljél,fogjál,stb...
2010. dec. 7. 12:50
 8/11 A kérdező kommentje:
férjemmel most lennénk igazán jól meg,csak miután engem anyósom felidegel ezt állandóan a férjemnek mondom és jó nagy balhé a vége,pedig olyan jól meglennénk hárman ha nem itt lakna anyósom a szánkba!
2010. dec. 7. 12:52
 9/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Mondd meg neki hogy vagy befejezi, vagy ide ne jöjjön. Minek megy mindig? Én megbolondulnék. Édesanyám sem jön éjjel-nappal, pedig imádja a lányom és anyukám sokat is segít. Mond meg hogy heti 1szer jöjjön. És ha elkezd beszélni a hátad mögött, hát Te se tartsd magadban. Amúgy tényleg sz.rjál rá hogy mit mond.

Kitartás!

2010. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy ne is menjen át hozzátok.Zárd be az ajtót.Had tudja meg hogy semmi keresnivalója nálatok,majd ha tud viselkedni akkor menjen csak át.
2010. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!