Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen módszerrel tudnám...

Milyen módszerrel tudnám elérni, hogy kislányom ritkábban ébredjen éjszaka? 5 és fél hónapos,3-4szer felébred rendszerint. Csak cicin nyugszik meg.

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, ha nem akarod sírni hagyni, akkor semmiylen módszerrel, csak az idő segít. ha sírni hagyod, lehet hogy megtanulja, hogy minek sírjon, ha úgyse érdekel senkit.de lehet hogy makacsabb fajta, és nem fogja abbahagyni a sírást akkor sem.
2010. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most le fogtok pontozni lehet, de én sírni hagytam a babám. Majdnem 2 hónap kellett hozzá, hogy leszokjon arról, hogy hosszan sírva aludjon el. Kezdetektől fogva éjjelenként jött a hiszti, és bármit csináltam neki, sírt a karomban is. Miután a hasfájóssága elmúlt, utána is. Minden éjjel órákig sírt a karomban, miközben többször végigzongoráztunk mindent. 3 hónaposan aludt először az ágyában. és egészen 4 és fél hónapos koráig minden éjjel sírva aludt el, pedig rendezgettük a napot ide-oda, nyúztuk, nem nyúztuk, már azt hittem nem szokik le. A nappali alvással nem volt gond, akkor csak pár percet sírt elalvás előtt. És ma egy hete már egy perc sírás sincs. Hosszú volt az út, de megérte:D
2010. dec. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

első vagyok. nem foglak lepontozni, de sztem ha a kardoban is srt, valami baja csak votl, hm?...

én mindensestre nem hagytam sírni sosem, és ha felvettem, az jó volt nki, ha nem volt jó, akkor ringattam, énekeltem....

2010. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!