Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen popsivédő krémet...

Ki milyen popsivédő krémet használ? A védőnő azt mondta majd írnak gyógyszertárit, az a legjobb s olcsó. Vannak barátnők akik a sudocremet ajánlották, és a bepantent. Mennyibe kerülnek ezek, receptre melyiket lehet felíratni, s melyik vált be?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gypgyszertárit használjuk nagyon jo ,persze van itthon sudocrem ha véletlen kipirosodna a popo,de eddig nem kellett használnunk,4hos kislány anyukája
2009. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sudocrem s bepanthent nem kell felíratni, mi mindekettőt használtuk mindkettő jó, de kinek mi jön be...mi gyógyszertárit nem használtunk
2009. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 hetes a kisfiam, amíg van a gyógyszertári kenőcsből, addig azt fogom használni, akárcsak a fürdetőt. Első 2 lányomnál pirosabb popsinál nagyon jó volt a Sudocream, az most is van itthon, mert volt egy pici minta a kórházi csomagban. Ha úgy veszem észre, hogy szükség lesz rá, akkor veszek majd belőle, mert tényleg nagyon jó, de szerintem ezt mindenkinek saját magának kell kitapasztalnia.
2009. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A Sudocremnek és a Bepanthennek is különböző kiszerelései vannak, de nagyon sokáig elég, mert valóban nem kell állandóan használni, csak ha érzékeny a popsi vagy kipirosodik. Ezek amúgy elég drágák, 1500-2000 Ft körül vannak emlékeim szerint.

Mi általában Rossmann-ost használunk, bibi esetén a fentieket vagy Neogranormont.

2009. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi még mindig a gyógyszertárit használjuk a 8 hónapos lányomnál. Néha ha egy kicsit pirosnak tűnik a feneke, akkor odafigyelek, hogy szárazra töröljem mielőtt bekrémezem, de még nálunk semmi gond nem volt a gyógyszertári krémmel. Árban pedig egyetlen márkás krém sem versenyezhet vele.

Az babatáskában amúgy Sudocream van nekünk is, mert az kisebb csomag és jobban be lehet zárni.

2009. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, a gyógyszertáriból 300g azt hiszem 500-600Ft körül van. A Sudocream 125g-os úgy emlékszem a DM-ben 1600Ft körül volt. A Bepanthent nem tudom.
2009. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2009. jan. 21. 15:39
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! Mi a kezdetektől Sudocreme-et használunk, mert a popsikrémmel az volt a bajom, hogy ahány gyógyszerész csinálta, annyiféle volt: az egyikről naponta öntöttem le a vizet, a másik betúrósodott, a harmadik szemcsés volt, tovább pedig nem volt kedvem próbálkozni.

A Sudocreme-t Brendonban nagyon jó áron lehet kapni.

[link]

Nekünk a kórházi csomagban volt egy-egy termékminta ezekből: Sudocreme, Bepanthen, Johnson's.

2009. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sudocream: nekem 250 grammos van itthon, az a DM-ben 2620,-.

Én Bepanthent használok rendszeresen, Sudocream-et és Neogranormon-t akkor, ha piros a popsi. A gyógyszertárit nem tudom, hogy miért nem használom, azzal sem volt semmi gond. De valószínűleg az a legolcsóbb. A Bepanthen úgy emlékszem, hogy 1000,- forint körül van.

2009. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi használtunk már többfélét.

A gyógyszertári lehet, h jó és olcsó, de nekem nem tetszett a színe, szaga, állaga.

Használtunk még: Gabi-t (nem volt elég kenhető sztem), Sudocrem-et (picit drága, de nagyon jó), Neogranormon-t (szintén szuper, ha piros a popsi), most pedig Johnson-t (meg vagyok vele elégedve, az ára sem olyan sok, a kicsinek is szép a bőre).

Amúgy én a fürdetőt sem használtam el, itt fog megrohadni, mert nekem még higítva sem tetszett. A kórházban sárga kupakos Johnson-t használtak, mi azóta is azt használunk, a picim bőre gyönyörű és az illata is jó.

2009. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!