Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak karácsonyra a...

Mit adjak karácsonyra a lányomnak ha nincs miböl? . Mielött lehurrogtok férjem 1 éve elhagyott igy egyedül vagyok . Nehéz. Ráadásul lányom cukorbeteg is igy a kis gyedemet felörli a sok kellék gyogyszer . és az élelem

Figyelt kérdés

tudom hgy nem ez a lényeg de még is szeretnék valamit. nekem sem volt soha igazi karácsomom igy tudom milyen . . sajnos nincs pénzem igazán még ruhácskákra sem igy az sem megoldás..

esetleg valaki aki ügyeskezü anyuka irna ötletet hogyan készithetek szép kis használható játékocskákat.


2010. dec. 16. 16:15
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

írtam privit!

Kár, hogy nem hamarabb tetted fel a kérdést!!! Mi Nagyváradról járunk a kisúton Debrecenbe minden hétvégén. Egy csomó plüss játékom van, szívesen adok belőle. De most jan. 8-9-ig nem megyünk arrafelé, utoljára vasárnap voltunk. Mindíg átmegyünk Nagykerekin.

Ha érdekel, januárban szívesen adok, és ha addig mégiscsak megyünk Debrecenbe, írok neked privit.

Mi sem vagyunk gazdagok, ezek is turis játékok, de egy egész állatkertet össze lehet belőle szedni:)

2010. dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
szióka!nekünk is van egy rakat játékunk meg bizti olyan amit el tudnék küldeni a Kiscsajnak Karira!írj privin,küld el a címed és szívesen elpostázom neked,de mihamarabb,h odaérjen a "Jézuska":D
2010. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Pont ma lattam az RTL-es hiradoban, hogy a voroskeresztes mikulasgyar elnevezesu gyujtesbol, pont olyanoknak osztanak szet ajandekokat mint ti. Erdemes lenne utanajarni van-e a kozeledben. Addig is szetnezek en is itthon, bar fiam meg csak 10 hos, az o jatakai biztos nem lennenek nyerok...
2010. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
22.15os vagyok. CDlejatszod van? Csak azert, mert van par gyerek cdm amit szivesen sokszorositanek es elkuldenem nektek, meg konyvek is ha erdekel. Legyszi kuld el a cimed priviben!
2010. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Szeretnék csatlakozni én is, ha gondolod írd meg a címed priviben és visz valamit a jézuska :)
2010. dec. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Én is küldenék neked, írhatsz privátba nekem is! Legyen szép Karácsonyotok, szívesen hozzájárulok ehhez!
2010. dec. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Mekkora ruhákat hord?
2010. dec. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Én üzentem privátba, majd válaszolj mielőbb, hogy odaérhessen a csomag!!!
2010. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Só-liszt gyurmából aranyos kis figurákat lehet készíteni meséhez(pl: a 3 kismalac), amit aztán közösen elmesélhettek, de külön is lehet játszani velük. Ha esetleg lenyelné, akkor sem lesz semmi baja a kicsinek. Interneten van hozzá recept, és csak só, liszt meg egy sütő kell hozzá, pulsz ha szeretnéd színezni, esetleg ételfesték, aroma.
2010. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Valaki kapott cimet a kerdezotol? Mert en is kuldenek valamit, kertem is hogy irjon cimet priviben, de nem kaptam cimet :( Valaki atkuldene, ha kapott?
2010. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!