Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenjem be a babám állát?

Mivel kenjem be a babám állát?

Figyelt kérdés
9 hónapos babámnak az állán pici piros kiütések vannak. Tudom, hogy a nyáltól, mert ugye ömlik neki, de már tanácstalan vagyok. Sudocrem, neogranormann, gyógyszertári krémeken már túl vagyok. Gabi és J&J testápolón is. Adjatok tanácsot!
2010. dec. 17. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Bepanthen? Más ötletem nem nagyon van...

Doki látta egyébként? Mert amikor nálunk a megváltozott ph-jú pisi okozott kiütéseket, akkor dokitól kaptunk egy boraxos krémhez receptet, és vennem kellett glicerin-borax oldatot. Ezzel kenegettük, és 2-3 nap alatt gyönyörűen helyrehozta.

2010. dec. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lipobase krém (recept nélkül kapható)
2010. dec. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Körömvirág kenőcs, nálunk dettó.
2010. dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1: igen látta doki, de nem sokra mentünk vele:(

2: ezt még nem hallottam, de kipróbálom

3: sajna már ezen is túl vagyok:(

De azért köszönöm.

2010. dec. 17. 10:16
 5/7 anonim ***** válasza:

TEAVAJ!

Nagyon komolyan mondom!!!!!!!!!

Addig én sem hittem el, míg nem próbáltam!

Nekünk is gyógyszertári szteroidos kenőcsöt írt fel a doki, mert szerinte ekcéma volt. Én tudtam, hogy a nyáltól, így ki sem váltottam.

Szóval naponta többször kenegettem teavajjal a babám arcát és nagyon szépen rendbejött!!! Kicsit büdi lesz tőle, de ennyit megér. Pár nap alatt látod a javulást!

Majd légyszi írj, hogy mi lett!

2010. dec. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Utolsó!

Bocs', hogy ilyen későn válaszolok, de valóban tapasztaltam javulást a teavajtól.

Köszönöm a jó tanácsot!

2011. jan. 14. 04:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj, de jó!!!!!!

Örülök, hogy kipróbáltad! :)

2011. jan. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!