Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hivatalosak vagyunk egy...

Hivatalosak vagyunk egy eljegyzésre és hogy oldjam meg a 7 honapos fimmal az étteremben hol legyen, és ha éhes hogy etessem meg? Félek hogy összekeni magát és hát maga körül a dolgokat, vagy adjak inkább tápszert az étteremben?

Figyelt kérdés
Volt már valaki hasonlo helyzetben,hogy oldotta meg?Du. lessz az eljegyzés vagy gyümit+tápszert vagy tejpépet szokott olyankor enni de akkor inkább adjak csak tápszert neki azzal nem keni össze magát?Hol legyen amig mi eszünk mert ugye akkor nem tudjuk tartogatni hordozoba bár nem annyira szereti vagy etetöszék dönthetö támláju van mert még nem ül egyedül?!
2009. jan. 22. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

szia,


Én a babakocsiba tettem, szépen felültettem, hogy lásson minket. Ha nyűgi lett kicsit ringattuk, ha elaludt, akkor a babkocsiba nyugisan tudott aludni.

Neked ilyen szempontból könnyebb, hogy üvegből eszik.

Mert a mi csajszint 17 hós, de még mindig kéri a cicit. Akkor meg még csak ciclt szinte. De azt is megoldottuk..:))

2009. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Reggel még szokott szopizni és néha este is de mellete kap tápszer mert kevés a tejem és napközben azt joban elfogadja,hogy oldottad meg a szoptatást az étteremben?
2009. jan. 22. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én étteremben dolgoztam/ most gyesen vagyok/.Teljesen természetes hogy az étteremben mégkérdezed hogy hol tudsz szoptatni.Nálunk a személyzeti helységeknél volt egy fotel és mindig oda vittem le a kismamákat. Olyan is volt hogy lakodalomnál a mennyasszony járt 3 óránként szoptatni.Ez teljesen természetes! Amúgy én is jártam úgy hogy kocsiban kellett szoptatnom mert máshova nem tudtam elvonulni. Az öledben vagy más ölében is megtudod etetni mással! Minden jót!
2009. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elözö vagyok! Avval meg ne foglelkozz hogy mit ken össze! Vigyél elökét/bár nálunk az étteremben az is van és még etetöszék is/meg váltás ruhát.A pincérek meg majd eltakaritják a romokat:)
2009. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy a gyümölcspépet felhígítod forralt vízzel, jól összekevered és cumisüvegbe rakod, úgy itatod meg vele. Utána, ha még éhes, jöhet a tápszer második fogásnak.
2009. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!