Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babáján volt/van...

Akinek a babáján volt/van érdaganat, azoknak minden esetben nőtt idővel a születési mérethez képest?

Figyelt kérdés
És ha elkezdett nőni, akkor mikor?
2010. dec. 17. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nem úgy született a babánk, kb. 3-4 hetes korában jött ki, már nem tudom mennyi idő alatt érte el a mostani méretét, most kb. 1 cm-es kör alakú, a haja fejbőrén és hónapok óta nem nőtt már. A hasán is van egy pici kb.2-3mm-es, de az halványodik már.
2010. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nem írtam, hogy most 10,5 hós a babánk.
2010. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod. Még annyit szeretnék kérdezni hogy amikor kijött a babán a folt, akkor kb. mekkora volt? Sokkal kisebb mint ez a végső?
2010. dec. 17. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


2 hetes múlt nem sokkal a kislányom mikor előjött a nyakán, az kb 3 hónapos koráig folyamatosan nőtt, de közben még kijött egy a vállán és az arcán a füle mellett. Megijedtem pedig nyugtattak, hogy el fog múlni, de mégis kértem beutalót gyereksebészetre, el is mentünk meg nézte a doktor úr de semmit sem csinált vele. Fél év múlva kell vissza mennünk kontrollra. Viszont most 5 hónapos múlt és kb 3 hete látom a nyakán lévőn (az első ami kijött) hogy szépen elkezdett felszívódni,ez kb 1 forintos nagyságú a többi mind kisebb. Gondolom azok később kezdenek felszívódni, szerintem azért mert később is jöttek ki.


Remélem tudtam segíteni!

2010. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

A fején először abban a körben apró pöttyek voltak, amik a végén összeértek és először mint a kokárda olyan volt, de utána majdnem kitelítette a közepét is és picit ki is dudoridik, de nem kellett bőrgyógyászhoz menni vele. Hát pontosan nem tudom, de kb. 1-2 hónap alatt alakult ki a végleges, jelenlegi formája és azóta nem változott. De bízom benne, hogy ez is fel fog szívódni, mint a hasán, bár ugye a hasán sokkal kisebb, az szinte egyik napról a másikra jelent meg és annak a mérete nem is változott, mostanában kezdett halványodni a pirossága.

2010. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod. Kérlek ha nézed még a kérdést, akkor írd meg nekem hogy mikor kialakultak, akkor mekkorák voltak? Csak érdekel miből lesz a cserebogár. Az én kisfiam most 3 hetes. Már születésekor látszott halványan az arcán. Olyan fél és 1 cm közti folt. Érdekel hogy nagyjából mekkorára lehet számítani. Lehet-e belőle mondjuk 3 cm-es, vagy csak mondjuk másfélszerese. Nagyon köszönöm mégegyszer.
2010. dec. 17. 20:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kislányomnak születése óta van kettő érdaganata az egyik a jobb felkarján a másik deréktájon. Születése óta a felkarján lévő nem változott sem színben sem méretben , a derekán lévő mérete nem változott viszont a színe sokat halványodott már! most 9 hónapos 6 hónaponként kell vele járnunk ellenőrző vizsgálatokra.

2010. dec. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet tudni, hogy meddig nő, havonta úgyis mentek a gyerekorvoshoz, ő mindig megnézi, vagy ha megnyugtat, akkor menjetek el bőrgyógyászhoz. De ahogy itt is látod, álltalában nem igényelnek kezelést, nem nőnek olyan nagyra, persze én is néztem már képeket és én is hallottam, hogy volt akit kezelésekre kellett vinni. Szerintem ne aggódj előre.
2010. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!
2010. dec. 17. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!