Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utan egyedül leszek...

Szülés utan egyedül leszek kint (Anglia) a párommal. Nem számithatok segitségre! Nagyon félek! Honnan fogom tudni mit kell csinálnom? Mit adja a picire este, sétáláshoz? Vagy miket vegyek neki (ruhát, tisztálkodási szereket).

Figyelt kérdés

Olyan esetlennek érzem magam!Olvasgatok is,kérdezösködöm!De olyan zavaros minden!nincs kismama ismerösöm kint meg pláne nem lesz magyar!Jo anyuka szeretnék lenni!!!Már Nagyon várom a picurt!Senki nincs a környezetembe akinek kisbabája van vagy volt a közelmultban.Igy nem kérhetek tanácsot,segitséget.

Ti hogy érzitek ezt?Csak én érzem ennyire esetlennek magam?

21 hetes kismami


2009. jan. 22. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

szia,


Már 1x feltetted itt, ugyanezt a kérdést...

Annyi jó praktikus választ írtunk...hidd el ennél többet nem nagyon tudunk érted tenni.

A pároddal, és az ottani védőnővel biztosan jól megfogjátok oldani a kérdést, bízz az anyai ösztönödben.

És olvasgass itt a neten sokat.

2009. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyan nem tudom, melyik varosban laksz, de ez a link segithet:


Angliai magyar kismamak foruma:


[link]


Irj nekik, ismerkejd, nagyon jo kapcsolatok szoktak itt kialakulni, akikkel kesobb is osszejarhatsz majd, es tanacsokkal lathatjatok el egymast!

2009. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szegénykém!! Nagyon sajnállak, de hidd el tudni fogod mit kell tenned ha már a pici megszületik! Tisztálkodási szereket ne vegyél a manóna, mert azt gyerekorvos irja fel és gyogyszertárit kell használni. De olyan sokmindent lehetne irni, hogy kevés lenne a hely. Most csak kettőtökre összpontosíts és ha megszületik a törpe akkor kérdezz! Menni fog, mert erős vagy! Kiartás!
2009. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szia! en is itt szultem 7 hete Angliaban. Ne aggodj, az elso heten szinte minden nap elmegy hozzatok a vedono, es mindent megmutat, elmagyaraz, atnezi a babad, h minden rendben van-e. Ket het utan a vedonok szerepet atveszi a health visitor, ok is nagyon segitokeszek.
2009. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bobocka ***** válasza:
Szia, 3 hónapja szultem szintén Angliában. Hozzánk is eljott a védono, de nem minden nap, a health visitor meg kb 2hetente jott eddig, de már nem. Én is egyedul voltam a párommal, nem tudtam semmit a babáról. Mi vettunk kórházcsomagot - hospital bag, abban volt kisruci is amiben hazahoztuk, a kórházban meg kérdezhetsz majd sokat. Gratulálok a szuletendo babához és ne félj, ugyes leszel:)
2009. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Anglian belul merre laktok?
2009. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
en Hampshire megyeben.
2009. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mi Colindale-ben NW9.

Köszönöm a válaszokat!Ha gondoljátok irhattok privátban!

2009. jan. 22. 17:20
 9/10 A kérdező kommentje:
London
2009. jan. 22. 17:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia,


Londoni vagyok, 25 hetes.... :D

Irj nyugodtan ha gondolod. (Nem lakom sztem. tul messze toled, es szinten elso baba :)

2009. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!