Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a babámmal? 3 napos...

Mi lehet a babámmal? 3 napos láz lenne? 40 fokos, nam tudom csillapitani. Veszélyes a 3 napos láz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ügyelet!!!!
2010. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem megy le a láz akkor igen. Próbálj hűtőfürdőt, utána lázcsillapító kúp, aztán tekerd be a gyereket langyosvizes ruhába. Ha megmelegedett cseréld. HJa nem megy le így sem, vagy nem csökken akkor ügyeletet hívd ki, és kap injekcióban lázcsillapítót. Muszáj lejjebb vinni.
2010. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

3 napja lázas a gyereked??

Már első nap ügyelet, addig, amig ki nem ér az orvos, langyos vízbe mártott pelenkával kell törölgetni a testét.

Ez egy felnőttnek is sok, nemhogy gyereknek.

Grautálok, ha nem b-sz le az orvos, én hallottam már hogy oszt ki valakit, mert ugyanígy sz*rakodott otthon a gyerekkel, ahelyett, hogy ÜGYELET -et hívott volna....

2010. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hütőfürdő se viszi le,azonnal ügyelet,ezen ne gondolkodj,hivd őket!
2010. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tinker Bell ***** válasza:
Nekem volt már 41 fokos lázam felnőttként és még éppen eszméletemnél voltam! Bele sem merek gondolni, hogy az a pici mit élhet át, addig amíg az anyja otthon tobzódik vele, ahelyett, hogy már első nap hívta volna az ügyeletet! Azonnal hívd az orvost! És addig, ahogyan a többiek is mondták, vizes lepedőbe csavard.
2010. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem 3 napja lázas a baba, ne csináljátok már ezt vele. Csak azt kérdezte, hogy lehet-e három napos láz, nem azt írta, hogy már annyi ideje lázas! Olyan csúnyán leb@sztátok, pedig csak segítséget kért, ti meg félreértettétek.


Kérdező, próbáld levinni, ha nem megy egy óra alatt se lejjebb, akkor ügyelet.

És igen, lehet 3 napos láz, de akkor is csillapítani kell.

2010. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
nem veszélyes, de a lázat kell csillapítani. a fiamnak is 40 fokos lázzal jött ez a vírus, szörnyű volt. naponta 2-szer voltunk dokinál, ügyeleten, mire 2. nap este kapott antibiotikumot. tisztában vagyok vele, h nem kellett volna kapnia, mert vírusos betegség, de 2 napig 40 fokos lázzal szenvedett és a doki így döntött. az 1. adag után 2 órával már nem volt lázas. szóval vidd ügyeletre, ott segítenek. jobbulást a picúrnak!
2010. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekünk is 3 napos láz volt, én felhívtam az ügyeletet 2. nap mert akkor 39 volt a láza,és nem használt se a Germicid, sem a Nurofen, sem a priznic, ők mondták el hogy csináljam a priznicet hogy jó legyen. A 3. nap már csak reggel volt láza,utána még 3 nap kiütés. A 40 fokos láz nagyon magas, lázcsillapító,priznic langyos vizes fürdőlepedőbe tekerd be csak a feje legyen kint, és nem kell rá száraz törölköző, hagy távozzon a hő ezt kb: 10-15 percenként cserélni ahogy melegszik. Nekem ezt az ügyeleten mondták. Híd fel az ügyeletet!
2010. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

20:58

Szép dolog, hogy odaállsz mellé, de ha a gyerekem 40 fokos lázban ÉG, akkor nem ide írogatok, hanem azonnal felhívok egy orvost vagy a védőnőt.

2010. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mekkora a baba?40 fok laz nagyon sok,kislanyomat 38.5 fok lazzal ki az ugyeletre,bent tartottak 4 napig,szoval nem jatek a laz,foleg babaknal.
2010. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!