Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálással kapcsolatban...

Hozzátáplálással kapcsolatban lenne kérdésem?

Figyelt kérdés

Most kezdtük nem rég és a védőnő felirta a céklát is azt hogy kell nekik elkészíteni?

meg felírta a meggyet de ilyenkor nincs szezonja akkor milyen formában adjam mert még bébiételben nem láttam???

fagyasztottat?

és a borsóhoz azt irta hogy héja nélkül azt hogyan kell érteni hogy ki kell nyomni a belsejét??

előre is köszi


2010. dec. 20. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A céklát én fóliába csavarva megsütöm neki, a meggyet befőttként adtam, a borsót meg nem tudom mert azt nem próbáltuk csak a bébiételt.
2010. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A cékla akkor a legjobb, ha jól megmosod, és héjában megsütöd. Aztán felkockázod és lefagyasztod. Krumplival nagyon finom. Azt is főzöd és a végén összeturmixolod.

A borsót nagyon könnyen ki tudod nyomni a héjából, ha a fagyasztott borsót vízbe rakod. Így csak a belsejét főzöd, vagy párolod nem kell passzírozni. Megnyomod és kiugrik.

2010. dec. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Borsófőzit készíthetsz, és tésztaszűrőn átnyomkodod neki, így csak a belseje lesz benne, a héja nem.

Meggyet én fagyasztottat adtam kisfiamnak banánnal.

Céklát megmostam, megszurkáltam, egyenként fóliába csavartam, és sütőben megsütöttem 1 óra alatt kész, és minden vitamin benne marad, mert csak átpárolódik szinte. Utána meghámozod, és már turmixolhatod is krumplival, almával.

2010. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. dec. 20. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:
én mindenfélét aminek nincs szezonja fagyasztottat készítek
2010. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!