Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babának mit szoktato...

9 hónapos babának mit szoktatok adni vacsira? Olyanra gondolok amivel nagyon jóllakik.

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Tejpép, vagy tejbegríz.
2009. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam jövőhéten lesz 9 hónapos de mi reggelire és vacsorára még tápszert adunk.Szerintem 1 éves korukig tápszert érdemes!
2009. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Persze, mindenképpen tápszer, vagy anyatej, de fürcsi előtt egy fél adagnyit érdemes, mert azért nem alszik éjjel, mert éhes felébred, ha nem kap csak tápszert, vagy tejet, ami már nem eléggé tápláló számára.
2009. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szió!

Az én lányom is most lesz 9 hónapos és vacsira (ami nálam a fürdés előtti kaja) zöldségeket (főzeléket) kap. Egy ideig tejpépet adtam neki, de már mostanában nem fogadta el.

Egyébként elalvás előtt természetesen még szopik, de gondolom, így értetted te is a kérdést.

Zita

2009. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!