Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez? Most...

Mit szóltok ehhez? Most akarok épp habtapit venni a babámnak, de így meggondolom.

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 29. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt szólom hozzá, hogy mi épp most kaptuk karácsonyra és nem fogom kidobni. Ez is olyasmi lesz mint a Vigantol-os téma volt... No de mindenki azt csinál vele amit akar.
2010. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
manapság már minden rákkeltő, még a levegő is....
2010. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

tényleg elég rémisztő a cikk, de én őszintén szólva úgy vagyok vele, hogy manapság már mi nem okoz rákot?

de tényleg. lassan már levegőt se vegyünk. a gyártás során ez senkinek tűnt fel, amikor kitalálták a habtapit? amilyen anyagból van, amivel festik, nem kell engedélyeztetni az elején? bárki nekiállhat gyerekeknek játékot gyártani akármiből? ezt furcsának tartanám...

tényleg elgondolkoztató a dolog, de emiatt én nem fogom kidobni a miénket.

2010. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is felháborítónak találom, hogy erre csak most jöttek rá. Én is szeretnék venni feltétlen, mivel a járóka nyitott aljú és azt gondoltam az aljára. Más ötletem nincs. Na majd lesz valahogy.

Boldog Újévet mindenkinek!

2010. dec. 29. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Szuper.:-(Nekünk ilyen vastag habtapink van erre festve nyomtatva kinek hogy tetszik még a kép is van.

[link]

2010. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Amúgy én is aggódós anyuka vagyok, de mi is használjuk a habtapit. Gondolom, az ezer játék közül, amit a fiam a szájába vesz naponta, ha párat bevizsgálnának, nem biztos, hogy az lenne az eredmény, hogy ételfestékkel készült, és bababarát alapanyagokat használtak fel benne. De például olyan anyukáról is tudok, aki tőlem hallott először arról, hogy BPA mentes cumisüveg...
2010. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jo, hogy az ember nem tud mindent, én nem akarnám tudni, hogy a gyerekszobankban találhato játékoknak milyen hatásuk van, meg a diszno milyen antibiotikumokkal vannak szennyezve, ugy mint a halak, meg csirkék, amit minden nap magunk elé teszünk. Szerinmtem ne olvasson senki ilyen cikkeket, mert csak az lesz a vége, hogy kikerülünk az erdöbe egyszál adamkosztümbe. :)
2010. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!