Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ainek nem jött össze a baba,...

Ainek nem jött össze a baba, az hány év után adta be a kérelmet örökbefogadásra?

Figyelt kérdés
És hány év múlva sikerült és hány éves babát fogadott örökbe?És happy End lett a vége?
2010. dec. 29. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
Nekünk most májusban született meg a kisfiúnk, előtte 3 terhességem halt el, most vagyok 36 éves, és kb: 33 évesen kezdtünk el foglalkozni nagyon komolyan azzal hogy babát szeretnénk, az utolsó vetélésem 2008 karácsonyán volt, vagyis nem vetélés, de már 1 hete elhalva volt bennem a magzat, karácsonykor volt a műtétem, azt hogy utána hogy tudtam talpra állni, fogalmam sincs, de 2009 nyarán le államvizsgáztam, és szeptemberben elmentünka Káli intézetben is( lombik program megbeszélése), és az örökbefogadást is elakartuk indítani szeptemberben, mert én már azt hittem hogy nekem sohasem lesz babám, és lás csodát már akkor terhes voltam, de fogalmam se volt róla. Egy nagyon becsületes orvosnak köszönhetem, hogy ez a babánk megmaradt, és problémamentesen kitudtam hordani. Így visszanézve, soha nem gondoltam volna, hogy pont akkor esek teherbe amikor nem is számítok rá. Soha ne add fel
2010. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem irtad ugyan h milyen idos vagy,de en is csak azt szeretnem mondani neked h ne add fel soha,mert nem tudhatod h mikor sikerul teherbe esned!Anyukam huga egeszen fiatal lany koratol szeretett volna kisbabat,nem jott ossze neki,teljesen el volt keseredve,mert ahany orvoshoz ment,mind azt josolta h nem lehet babaja,nem tud teherbe esni.Aztan mar o is teljesen lemondott rola,csak akkor jott a meglepetes,mikor megfogant a kisbaba!42 evesen,majd ra ketto evre jott megegy,igy most ket gyogyoru egeszseges baba anyukaja!
2010. dec. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!