Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mit adjak neki? 6 hónapos

Most mit adjak neki? 6 hónapos

Figyelt kérdés
4 hónaposan elkezdtük a hozzátáplálást.5 és fél hónapos korára sikerült kiváltanunk a déli tápszert,este pedig pépet kap.Szépen elfogadott mindent eddig,zöldséget,gyümölcsöt,husit.3-4 napja nem akarja a főzeléket megenni,csak a gyömölcsöt fogadja el.az meg ugye nem olyan tápláló,mint a főzelék.Mitől lehet ez,hogy most nem kell neki a főzelék?És mit adjak neki helyette?
2010. dec. 29. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:

mostanra alakult ki az ízlelése.


adjál neki gyümis főzeléket! almaszószos csirkét pici répával. vagy barackos pulykamellet krumplival :)

2010. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Üveges bébiételt kapott már?

Nálunk volt egy olyan időszak, hogy csak azt volt hajlandó megenni, amit mi főztünk, azt nem.

2010. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen!Ilyeneket próbálok!Ma körtés,barackos cs.husi volt!De az is van olyan tápláló,mint a krumplis dolgok?Mert jelenleg nem eszi meg amiben krumpli van.
2010. dec. 29. 16:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Fele-fele arányban kap ilyet is olyat is!
2010. dec. 29. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:

A főzeléket sózd,és habard be,és húst is tégy bele.

Ekkora baba már szívesebben eszi a rendesen elkészített ételeket,mint az üvegest,vagy a fűszernélkülieket. Sőt,már elég,ha villával töröd össze,és nem turmixolod. Ha nincs is még foga,szívesen elmajszolja,mert az ínye elég erős hozzá.

2010. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ÚÚÚÚÚÚÚÚ!Én úgy tudtam,hogy egy éves kora előtt nem szabad fűszerezni!A glutént meg nem vezettem be.
2010. dec. 29. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!