Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi várható a 2 hónapos korban...

Mi várható a 2 hónapos korban beadatott kötelező oltás után? Lázas lesz vajon a pici? Nagyon félek tőle, igyis eszméletlen hasfájós! Akkor majd lehet még kevesebbet fog enni

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én kislányom csak a 18 hónapos oltás után lázasodott be,de miután kapott lázcsillapítót 1 óra múlva se már szétkapta a házat :)

2011. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. az én babám csak a 2 honapos oltástol lázasodott be. de nagyon.
2011. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk semmi gond nem volt!Ne aggódj!Az Én kisfiam ráadásul koraszülött!
2011. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom eddig csak ettől az oltástól lázasodott be. 2 napig lázas volt, meg nagyon gyenge, sokat aludt. Aztán elmúlt pikk pakk.

Esetleg ha aggodsz akkor adhatsz éjszakára germicid kúpot már megelőzésnek.

2011. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia, mi most kaptuk meg hétfőn.Nyűgös volt, de nem volt vészes.Én este beadtam neki egy fél kúpot és tök jól aludt éjszaka.Ne aggódj, nem biztos hogy gond lesz.
2011. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia igaz az én kisfiam már 11 hónapos de eddig egyik oltástól sem lázasodott be.

Reméljük ti sem fogtok. Jó babázást.

2011. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat!Remélem nem lesz gond,igyis esténként 11ig görcsöl,alig eszik emiatt,de az az igazság már a látványtól eleve hogy megszúrják majd,előre pánikolok,szóval igyis nagyon félek,de köszi
2011. jan. 1. 19:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, nem kell látnod, ha nem akarod. Én sem nézem soha, mert közben fekszik a picúr, és nekem a kezét kell fognom. Közben beszélek hozzá, nyugtatgatom, megpuszilom. 1 éves a fiam, de a 2 hónapos oltástól semmi baja sem lett. Azt mondta az orvosnő, a mostani oltásoktól már nem várható olyan durva láz vagy bármi, estleg hőemelkedésre vagy kis lázra lehet számítani, de előre ne adjak semmit a babának. A 4 hónapos oltástól lett csak egy pici hőemelkedése a fiamnak, de nem kellett csillapítani (37,4). Minden jót Nektek!
2011. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!