Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós a babám. Benne vagyunk...

6 hós a babám. Benne vagyunk az első betegségben, ami 2-3 napig lázzal járt, most pedig tele van kiütéssel. A doktornő szerint ezt 6hó-2 éves korig kapják el a babák. Azóta éjjel fél óránként felébred sír, nem alszik vissza. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a fogak kibújása előtt volt beteg a lányom, pont hat hónaposan. Igaz, mi "csak" megfáztunk. A pöttyök nem tudom mitől lehetnek, nem mondta a dokinő?
2009. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A pöttyök a dokinő szerint normálisak a láz után. A fog miatt lehet, hogy állandóan sír, nyűgös?
2009. jan. 27. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez valószínű víruskiütés. Nekem a 9 hónapos kisfiam már 2x volt benne. Nem kell rá semmi el fog múlni. Addig csak kitartást tudok javasolni.
2009. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt egyfajta herpeszvírus okozza (3napos láznak is hívják). mi már kétszer voltunk benne. nincs összefüggés a betegség, és az azóta fellépő nemalvás között. szerintem inkább a fogzás lehet.

2009. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!