Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítitek a főzeléket...

Hogyan készítitek a főzeléket ha már elmúlt babátok 8 hónapos?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 06:06
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Változatosan. Tészta, sonka, sajt, minden nap hús, heti 1xmáj. Végül is ugyan úgy, csak amit eddig nem lehetett, azt lassan beiktatod.
2011. jan. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Rántással vagy pedig tejföllel habarva (joghurttal egy időben vezettem be az étrendjébe a tejfölt)
2011. jan. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
Én joghurttal és liszttel habartam, a tejfölt 10 hónapos kortól lehet adni.
2011. jan. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Ahogyan magunknak is. Sok mindent már a mi ebédünkből kap.

Vagy berántom,vagy tejjel,tejföllel behabarom.

Miért ne ehetne tejfölt,ha joghurtot ehet? Mindkettő tejtermék, a bolti tejföl ráadásul inkább aludttej. A joghurt is az.

2011. jan. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
Azért, mert a hozzátáplálási táblázatok 10 hónapos kortól írják ajánlják a tejfölt, a joghurtot meg 8 hónaptól. Nem a kisujjamból szoptam ki.
2011. jan. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

A hozzátáplálási táblák nagy része a barackot 8 hónapos kortól javasolja, mert erősen savas, de mégis mindenki 4 hónaposan már adja...

Nekem a védőnő is mondta, ha a joghurtot bírja, a tejföllel sem lesz gond. Így én adtam 8 hónapos korától.

2011. jan. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!