Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babát hány éves korig pelenkáz...

Babát hány éves korig pelenkázzuk és hány éves kortól tartsuk szabadon fenekét?

Figyelt kérdés
Hogyan tegyük bilire?
2011. jan. 3. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Mármint mikor tartsuk szabdon a fenekét??

Szellőzteteni az elejétől fogva ajánlatos.

2011. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
általában 2-3 éves kor között válnak a babák szobatisztává,ez az átlag.bilire akkor érdemes tenni,ha már jelzi,hogy kakálnia vagy pisilnie kell,ekkor már tudja szabályozni a záróizmait.Már az is jel lehet,ha elbújik,amikor a dolgát végzi.lehet előbb is próbálni,de semmiképp nem szabad erőltetni,mert az ellenkező hatást érjük el.
2011. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nigra ***** válasza:
A gyerekekben átlag másfél éves koruk körül tudatosul hogy pisilni vagy kakilni kell, akkorra érik meg annyira az agyuk hogy össze tudják hangolni azt hogy "á, ez az érzés azt jelenti hogy pisilni kell" Mondjuk én személy szerint WC-szűkítő párti vagyok, mossa a fene a bilit. És ne mondja senki hogy a gyerekek félnek a WC-től...az én lányom egy éves és szalad utánam ha bemegyek.
2011. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!