Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdted el annyira...

Mikor kezdted el annyira szeretni a babád, hogy mindent és mindenkit feladtál volna érte?

Figyelt kérdés
Születése óta imádom, de most rázódtunk annyira össze, hogy annyira szeretem, hogy azt nem tudom leirni. Én még ilyen szeretetet soha nem éreztem, és ez nekem nagyon furcsa érzés. Nem hittem volna hogy ennyire és igy lehet szeretni egy csöpp kis emberkét.
2011. jan. 4. 21:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Én sajnos későn, szülés után mély depresszióba estem, majd' 6 hónap kellett hozzá, hogy kilábaljak belőle, nem is ment orvosi segítség nélkül.

Az a bizonyos olthatatlan szerelem kb. 3 hónapos korára alakult ki, amikor minden rezdülését éreztem már.

2011. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Mennyi idős most a picid, kedves kérdező?

Az én fiam Karácsonykor volt 1 éves.

2011. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Amikor hazajöttünk a kórházból, 2 hetes koruk óta.
2011. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 sepultura ***** válasza:
100%
Én az apu vagyok,gondolom nem baj,ha én is irok.Mikor megtudtam,hogy Babánk lesz attól a pillanattól kezdve(2 leányom van mindkettőnél igy volt)
2011. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 sepultura ***** válasza:
100%
És van is!!!
2011. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
én rögtön, mert zűrös volt a teherbeesésem, lehet ez volt az oka, de most még egy fokkal feljebb léptem ezen(nem gondoltam, hogy lehetséges, mert egyedülálló anyák táborába léptem. 9 hónapos, és jobban ragaszkodunk egymáshoz mint valaha
2011. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Pontosan nem is tudom, de talán 5-6 hetes kora óta, amióta már nem csak egy passzív kisbaba, hanem visszamosolyog, lehet vele kommunikálni.
2011. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit furcsa hullámvölgyek vannak.


Tervezett rögtön sikerült, amiről mindenki lehurrogott, hogy nincs is csalódni fogok, mert az egészséges pároknak is fél-egy év stbstbstb. Amikor meghallottam a 7. héten, hogy dobog a szíve sírógörcsöt kaptam a boldogságtól.


Nagyon nehéz volt a terhességem tényleg teher a 3. harmad. Az első 18 hetet végighánytam ennyit a reggeli rosszullétekről amik nálam 24 órásak voltak. A végén meg már annyira túl akartam lenni mindenen, hogy "babaűzőt" kértem a nővértől. (kórházban voltam)


Amikor megszületett, majd hazahoztuk akkor egy percre nem akartam kiengedni a kezemből és jött a kánaán.


3. héten a pokol de olyan szinten, hogy a babával együtt sírtam. 5 hónapos koráig teljesen kivoltam, súlyos depresszió, szintén orvosi segítség.


Utána viszonylag jó volt. Akkor bőgtem még amikor először kimondta, hogy mama. Egyenesen rám nézve :) épp ebédeltünk.


Most...amióta beszél imádom...végre ténylegesen megértjük egymást :D Sokkal könnyebb. Viszont néha ki tudnám tekerni a nyakát a sok hiszti miatt :) De amint rámosolyog az emberre, odabújik, az valami csoda.

2011. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Én elveszítettem két babát is, és ezután a harmadiknak már a gondolatát is imádtam. De miután megszületett, úgy éreztem, hogy ha csak az utcán találtam volna egy csecsemőt, azt is ugyanígy szeretném!
2011. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Nekem is elég hullámvölgyes volt idáig az út. Mikor megtudtam hogy terhes vagyok, nem nagyon örültem. Nem várt baba. Sem a hely, sem az időpont nem volt megfelelő:(! De mikor a 13 heti ultrahangon megláttam beleszerettem.

A terhességem végig imádtam, szerettem a még meg nem született babóm is, de féltem is.

Mikor megszületett a kórházi napok alatt az egészet visszacsináltam volna:( mert az egész bimbim kisebesedett, nem birtam szoptatni, ő meg csak sirt és sirt:(! A kórházba is annyira erőltették a szoptatást...de nem birtam:(! Mikor hazaértünk az volt az első hogy bimbóvédőt vegyek. Megint szerettem:)

Aztán fél hétre hogy hazajöttünk anyósom (a sok eszével) áthozott székelykápit, abból sikerült befalnom, és még vagy 2 napig azt ettem...Hát gondolhatjátok, az éjszakáink kellemesek voltak!:(

Aztán egyre fogyott a tejem, a gyerek sirt mert állandóan éhes volt, egyfolytában rajtam "lógott", terhesnek éreztem az egészet. Én is depis lettem, de szerencsére hamar kijöttem belőle.

Most 2 és fél hónapos, egy hónapja érzem ezt az irdatlan szeretet, szerelmet a fiam iránt. Annyit tutujgatom, simogatom, fogom, hogy a páromhoz furcsa hozzáérni, hogy milyen "nagy" és massziv:))!


Várom még a válaszaitok!:)

2011. jan. 4. 22:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!