Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes kislányom folyamatosan...

2 hetes kislányom folyamatosan erőlködik, nyögdécsel, miért?

Figyelt kérdés
Olyan mintha Wc-ni akarna,na de állandóan?Még szopi közben is.Olyan "krákogó" hangot ad ki.Nem sír,pelus oké,orra nem váladékozik és még álmában is csinálja.Ha vki tud...!Köszönjük!
2009. jan. 28. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Még picike :)az újszülött babák ilyen kis nyekergősek, szerintem semmi rendellenes nincs. Lehet, picit fáj a hasikája és azért is nyöszöröghet álmában is.
2009. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 2 hetesen kezdte el éjszaka, teljesen megijedtem. Aztán mikor beszéltem a védőnővel kiderült, hogy nyomná a kakit ki magából, érzi, hogy valami van ott, de neki még nincs olyan ingere, mint nekünk felnőtteknek. Pár napig csinálta rendszeresen, azóta már csak akkor ha tényleg lesz valami.

Üdv 7 hetes baba anyuja

2009. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem most 3 hónapos a kicsi fiam és még mindig nyökög. Ne ijedj meg! Nekünk így kezdődött a hasfájós korszak, ami szerencsére csak 1 hónapig tartott, de nem volt vészes. Én úgy gondoltam, hogy az első időszakban hozzászokott, hogy minden szopizás közben kakilt, de később ritkultak a kakilások és ezért erőlködnek szegénykék. Gondolom szokott pukizni is a kis csajci. Egyre figyelj nagyon: böfiztess. Mert a beszoruló levegő nagyon kellemetlen a kicsiknek.


További jó babázást!

2009. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nedkem 3 hónapos a babám és nyökög ezerrel - akkor szkott kakilni. Nem lehet, hoyg nála is ez a helyzet? Kakil rendesen?
2009. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!